Копирайторша• 01 марта 2024
Хтось устанавлював камеру самостійно?
Є будинок , хочу поставити камеру вуличну шоб двір знімала .це реально зробити самостійно?
Наша взяла• 01 марта 2024
Зараз як раз теж виникла ідея поставити камеру в комору і гараж. В ютубі по пошуку //ремонт петрович камера // є кілька варіантів, доступних по ціні і простих у налаштуванні.
Рожайтретьего• 01 марта 2024
Реально. Нема нічого складного і завжди є інструкція як це зробити хоч з варіантами старішими де потрібен реєстратор, хоч з новішими де запис на флешку
Я б такое не носила, но продаю• 03 марта 2024
Абсолютно реально, в лютому сама поставила, тим же питанням задавалася
Копирайторша
• 03 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вам вистачило провода ? Мені провід два метра не вистачає
Ответ дляКопирайторша
На одній камері вистачило, друга від подовжувача включена.