Василина Семеніч• 01 марта 2024
Читают ли ваши дети-подростки книги? Если да, то какие?
Какие жанры любят? Интересно у многих ли как у нас
Я не тону• 01 марта 2024
Дівчатка, подружки сина (12-13 років), люблять читати, самі книжки замовляють.
Хлопці в футболі постійно.
Вакцениро Вона• 01 марта 2024
Читає щодня з 21 до 23, але не те що мені хотілося б :( Читає фанфіки, російською. А також пише їх сама. Я в душі протестую, але нічого не кажу, бо напевно хай хоч щось читає, ніж вечорами сидіти в тіктоці.
Час від часу заводжу її в книжковий, пропоную обирати будь-яку книжку і я її куплю. Обирає зазвичай детективи, фантастику, Стівена Кінга. Але читає не завжди, штуки 3 книжки точно є придбаний але так ні разу і не відкритих :( Книжки відверто читає на багато рідше, ніж фанфіки.
Виктория-1980• 01 марта 2024
Читает, те же что и я в его возрасте. Причем без моих подсказок: 1984, заводной апельсин, цветы для Элжернона, Паланика, Мураками. Прочитал всего Кастанеду. Иногда мангу читает какую то. 17 лет ему. Причем я как то и не обратила внимания когда он стал любить читать. Лет в 15. Даже стали болтать о прочитанном. Приятно. И немножко завидую: целый мир хороших книг ещё не прочитан.
Паспортний стіл• 01 марта 2024
12 лет, ничего не читает. 🥲
Дома библиотека до потолка, мы с мужем всегда с книгой.
Мир Мир Мир!• 01 марта 2024
Ответ дляВиктория-1980
Апельсин и Кастанеда- любимые книги молодости
Галя із Дарниці• 01 марта 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ага, криминалистику, готовится к поступлению
Мій тато викладає криміналістику
, мені можна не читати такого.
А якщо по темі, то мої діти читають Террі Пратчета зараз. Вже книжок 10 прочитали. Ну і детективи різні, типу Ненсі Дрю
Мир Мир Мир!• 01 марта 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Мій тато викладає криміналістику
, мені можна не читати такого.
Та мы в Германии, нам наши викладачи не помогут ))
Галя із Дарниці• 01 марта 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Бажаю успіхів у вступі
Санта Барбара• 01 марта 2024
Читает антиутопии. Какую именно сейчас не знаю, но точно знаю что очередную взяла в библиотеке. Еще детективы любит.
Червона калина• 01 марта 2024
Да, читает. Классику всякую интересную. Вот сейчас дочитывает Портрет Дориана Грея. До - парфюмера читала, Агату Кристи и тд. Дочери 15.
Соня-сонятко• 01 марта 2024
Агату Крісті, як вище пишуть, читає, зараз подається ще сучасне фентезі з романтичною лінією. Дівчинка, 14 р. Хоче лише паперові книги, штуки 3-4 в місяць купуємо. Продавати не дозволяє) уже нікуди складати)
Мию чакри щоденно• 01 марта 2024
Дочери почти 15, фантастика, детективы, и Третьяков (химия), эанимается углублённо химией...
булоТАЙминуло• 01 марта 2024
Донька як почала читати - то завжди купували нові книжки (саме нові друковані книжки, а не на екрані любить читати). Всі програмні зі світової, багато поза програмою, вдома маленька бібліотека утворилась..
Зараз їй 17, зараз більше психологія, філософія, про художників літературу шукає, останнє, що замовляли - ’Марк Аврелій. Наодинці з собою’, ’Хімія смерті’ Саймона Беккета.