осень харашо• 02 марта 2024
Побочки після спинальної анестезії в чоловіка
Позавчора вранці зробили операцію з видалення вен ша нозі. Ніби нормально було все в перший день і вчора, виписали додому. Сьогодні в нього жахливо болить голова, боліла шия, поки лежить нічого ще, а встає то ледь тримається.
Дуже сильна тошнота і рвота.
В кого таке було. Сьогодні на перев´язці лікар сказала, що таке буває. Нічого не призначила
Дуже сильна тошнота і рвота.
осень харашо
• 03 марта 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Компрессия позвоночника,если я верно поняла врача. Пока затянет прокол - такие побочки.
Лежа давление распределяется равномерно на весь позвоночник- легче, почти ничего не чувствовала, стоя сидя-весь вес верхней части корпуса - на участок с точкой прокола.
Это п...ц как больно, я думала у меня в голове кипит мозг,именно варится кипящий. + что мне битой отбили шею. И не спрятаться не скрыться.
Я на лапаро не иду по причине повтора этого опыта(((
Поддерживайте мужа, это реально больно.
Я дуже вірю, його сильно тошнить і рве.
Ніякі ліки не діють.