Я такая - жду трамвая• 02 марта 2024

Підсвітка шафи, вбудована дошка прасувальна

Чи корисна це річ підсвітка шафи, поличок у шафі, чи потрібно її робити? Поділіться з власного досвіду. Закладаємо електрику, потрібно розуміти враховувати це чи ні.
А також якщо у вас ж вбудована прасувальна дошка, буду вдячна за відгук, яка саме ?
Буду вдячна за поради
Кривая спроса• 02 марта 2024
Підсвітка в шафах зручна. Не зробила, жалкую.
По вбудованій дошці, теж зручно, але вона малого розміру (яку я бачила), то мене це не влаштовувало.
Виправлялочка• 02 марта 2024
Мені підсвітка не потрібна. Достатньо загального освітлення. Маю таку іграшку в шафі-вітрині, ніколи не включаємо. По прасувальній дошці не підкажу, в мене стаціонарно стоїть на лоджії.
автор Я такая - жду трамвая • 02 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Дякую
На кожній поличці краще робити і у кожній шафі ?
Маленькі дошки не розглядаю, то ж шукаю варіанти повноцінної, бачила ж такі, але як на практиці не знаю
Та треба ще щоб розташування шафи дозволяло, щоб не стояти обличчям до стіни, наприклад чи до двері шафи
ГонУрова дівка• 02 марта 2024
В мене підсвітки нема а дошка є . Купували на віярі . Ну скажу так , звичайна розкладна набагато зручніша але мені подобається що ця акуратно у шафі .
Кривая спроса• 02 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую
То вже як вам зручно по підсвітці. Сходіть по салонах, щоб зрозуміти як вам особисто подобається.
Можливо є сенс просто вертикальне відділення в шафі зробити, щоб вертикально ставити дошку? Колись зберігала собі таку картинку.
Туфли в чешуе• 02 марта 2024
Если гардероб небольшой то подсветка удобно, если в комнате шкаф и хорошее общее освещение, то подсветка лишняя, не включаю. Доска в шкафу не удобно, открыл дверь - достал, она маленькая, не поворачивается, дверца мешает. Доска дешевле обычная.
Ответ дляКривая спроса
Просто не дуже хочеться тягати її постійно, часто чоловіка прошу
Ответ дляТуфли в чешуе
Будуть різні, і 1.5 м і найбільший 2.7 м
Ответ дляТуфли в чешуе
Дивилась ж такі дошки, які розвертаються і розкладаються, переендикулярно шафі
Але якість різна і розміри теж
Мабуть треба у меблярів цікавитись
Ответ дляГонУрова дівка
А як у Вас вона розташована? Прасуєте обличчям до двері чи у Вас шафа-купе ?
Туфли в чешуе• 02 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В целом на эту подсветку не стоит тратиться. Это все в обзорах нарядно выглядит, в жизни практически не используется. В шкафу лучше сделать отсек под обычную доску.
Туфли в чешуе• 02 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Але якість різна і розміри теж
Мабуть треба у меблярів цікавитись
4,5 тыс в прошлом году была без работы.
В новой квартире не поставлю. Удобнее достать и поставить в любое место, потом на запланированное место сложить.
Я весной и летом на балконе гладила в прошлой квартире. И мне так больше нравилось чем возле шкафа.
Туфли в чешуе• 02 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Плотяной шкаф в спальне. С любой стороны могу подойти. Напротив телик, с другой стороны стена. Если в телик сторону то выйти через кровать, если в стену удобнее. Но я не рекомендую
ГонУрова дівка• 03 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Шкафа купе . Витягую ,повертаю.
ГонУрова дівка• 03 марта 2024
Ось так в мене .