Карамелька• 02 марта 2024

Діти чоловіка від першого шлюбу.

В яких відносинах ви з дітьми чоловіка від першого шлюбу?
Замрійлива• 02 марта 2024
В нормальных. Но его сын не от шлюба.

База_птеродактилей• 02 марта 2024
Мы с его сыном не общаемся, только алименты, чужие люди они друг другу.
Вільний митець• 02 марта 2024
Та нормально. Не часто наразі. Можливо тому,що діти вже дорослі, тому все простіше
Оцененная• 02 марта 2024
в нас з чоловіком на двох троє дітей: мій син від попереднього шлюбу, його донька від попереднього шлюбу, і наш спільний син. усі наші діти. сім’я.
ИграйМойГормон• 02 марта 2024
В прекрасних, бо діти від першого шлюбу чоловіка і мої також, в нас обох перший шлюб.
Видящие_помогите• 02 марта 2024
Нейтрально, это прошлое моего мужа, а не мое
Зліпок ступні• 02 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Я тут Живу• 02 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Мисс остроумие
Мадам Тю-лю-лю• 02 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Алєкс юстасу...

Поясніть, будь ласка, що то за єресь

Хочу на Балі• 02 марта 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Мисс остроумие
когда очень хотелось похвастаться хоть чем то
Замрійлива• 02 марта 2024
Ответ дляОцененная
В моєї сестри теж так )
Лама_мама• 02 марта 2024
Немає ніяких відносин. Дочка чоловіка доросла жінка і її життя нікого не турбує. Як і наше життя не турбує її.
Сколько_мне_лет?• 02 марта 2024
Дві дитини. Його донька і моя від перших шлюбів. Виховуємо однаково разом.
Семенівни сусідка• 02 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Блаженна якась, чи що?
Girly_girl• 02 марта 2024
В хороших, но ребенок взрослый уже
Томатико• 02 марта 2024
В хороших, человечных! 🥰
У меня два сына и у мужа также два сына.
Взрослые уже, 20 +, вместе мы седьмой год
ЯспАкойнаЯ• 03 марта 2024
У мужа две дочки от первого брака, 15 и 8 лет, отношения хорошие. На каникулах живут у нас. У меня дочке 13 лет, общих детей нет. У мужа с моим ребёнком тоже хорошие отношения. Девочки между собой дружат, наши отношения на 90% заслуга мужа.