Все питаю зарання• 02 марта 2024
Дитина каже що тошнить і хоче їсти
Може таке бути? Чи щось плутає? Просила описати : показує кругом навколо пупка. Просить відкрити вікно, або вийти на свіже повітря. Рвота була дуже давно, 1 раз, не пам´ятає як це. У кого було таке у дітей? Може вона плутати відчуття?
Дюйм оф о4ка• 02 марта 2024
Нет, может и болеть там. Сколько лет ребенку? Можно дать ферменты типа креон, если есть дома, хуже точно не будет от них. Ну и естественно накормить чем то легким
Робот Вертер• 02 марта 2024
спробуйте щось легке на шлунок дати...мо каша вівсяна, якщо є...або яйце відваріть
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Так покорміть. Коли сильний голод, то тошнить
Я ж не писала, що не кормою. Погодувала звісно. Але я не пойму чи може таке бути.
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
8. П´ємо креон 10000, бо вже тиждень так. Ніяких змін. Тошнить всеодно
Ну ниче се• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Ну так дитина голодна і хоче їсти. Тут не потрібне ваше слово
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
Проверьте на глисты
Лікар сказала здати на печінкові і біохімію. Про глисти ніхто і не згадав. Теж тепер думаю, треба було б здати відразу і на це
Я_не_аноним_100%• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Какие нафиг глисты.там гастрит уже
Нагайна• 02 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
Проверьте на глисты
Мужик патологоанатом 40 років стаж каже що ніколи ще ні в кого глистів не бачив!
Ви пля зі своїми глистами в кожній темі🤦♀️
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Есть ребенок хочет.дайте нормальной еды
Вона їла нещодавно, там не такий голод щоб до тошноти. Погодувала ще
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Какие нафиг глисты.там гастрит уже
Підкажіть, а по крові гастрит можна побачити? Ви так написали, мабуть знаєте що таке гастрит добре!
Нагайна• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Бідна дитинка хоче їсти, а ви її пташиними порціями кормите((
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляНагайна
Де я це писала?
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляСплюшка
саме так діти і плутають, мого коли нудило плакав казав що дуже хоче їсти
Дякую
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Вона їла недавно, нема там сильного голоду
Бодіпозітівна• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
На глисти може бути рвота та тошнота, у всіх дітей по різному. Стикалась з тим, що рвота була цілий день, нудило ,поки не випили ліки від глистів
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую
Ну ниче се• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Та бляха,яка різниця. Дайте ще їжі
Замість теми на Порадниці.
Анонимушка• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Нельзя по крови. По симптомам детям ставят. В особо тяжелых случаях ФГДС под мед. сном.
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Та бляха,яка різниця. Дайте ще їжі
Замість теми на Порадниці.
Я дала їсти, і потім вирішила спитати про це. Чому ви вирішили, бляха, що я не дала їсти)))))
Бодіпозітівна• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую
Спробуйте, гірше ви ж не зробите. Запитувала у лікарів, кажуть що буває така реакція у дітей. Все індивідуально. Також казали що якщо даєте дитині від глистів і, то пийте всією родиною одразу
Ну ниче се• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
То дитині полегшало після прийому їжі? Чи ще тошнить? Ви ж результат не написали. Тому і вирішила
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляАнонимушка
Тоді дієта і креон мають зняти тошноту?
Анонимушка• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Тоді дієта і креон мають зняти тошноту?
Тошнота - это скорее гастроэзофагальный рефлюкс. У моего ребенка такое сейчас.
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляНу ниче се
Ось тільки прийшла, каже вже не тошнить, але вранці після їжі і до їжі тошнило. Потім пройшло