Все питаю зарання• 02 марта 2024
Дитина каже що тошнить і хоче їсти
Може таке бути? Чи щось плутає? Просила описати : показує кругом навколо пупка. Просить відкрити вікно, або вийти на свіже повітря. Рвота була дуже давно, 1 раз, не пам´ятає як це. У кого було таке у дітей? Може вона плутати відчуття?
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Обратитесь к психотерапевту толковому..без ребенка,а вы,и расскажите вот это все...ребенок сам по себе потом исцелиться((((не обижайтесь,я реально...вы затуркали его уже
Дивно.. чим затуркала? Не розумію. Я не обіжаюсь, я й спитала тут , хоча і знаю що 80% буде критики а не порад. То з чого ви взяли що туркаю? Я хочу почути вашу думку. По чьому видно?
Я_не_аноним_100%• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
То я ж не придумала сама. Дитина скаржиться вже тиждень на тошноту, яка проходить швидко вранці і ввечері, пару раз вдень було. Що ж мені не реагувати? До чого тут мюнхаузен?))) я повела до педіатра, не лікую сама.
Автор,я вам не зря говорю.я внимательно ваше каждое слово прочитала
Я_не_аноним_100%• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Я вас не критикую.а сказала,на что обратить внимание
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляСплюшка
вам призначали стіл №5? в мого коли якісь негаразди саджаю на дієту і все налагоджується
Ні, сказала просто не їсти жирного жареного і всяких пудиків. Все. Але стол 5 ми з чоловіком вибрали самі, ато якось розмито не їсти пундиків...
Все питаю зарання
• 02 марта 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну покритикуйте) що я не так написала? Типу що куча діагнозів сама наставила чи що їжі багато готую? Просто цікаво?
Я_не_аноним_100%• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Вчитайтесь в ваше сообщение выше.65 которое....
Сірничок• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Загин жовчного є. Тільки пропили алохол курсом. От після цього і почало тошнить
Может, синдром отмены? Тогда через время должно нормализоваться.
А со стулом как? Давно был?
У меня за 2 дня до месячных обычно оканчивается 3-4-х дневный запор. В этот момент желудок крутит, нужно покакать, а не получается. Если много ела перед этим несколько дней, то меня аж тошнит, желудок крутит, лежать хочется. Но при этом хочется есть. Но потом резко у меня наступает ПМС с поносом и всё приходит в норму.
Это я к тому, что может тошнить и от запора.
А со стулом как? Давно был?
ДелиВерка• 02 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Тоді дієта і креон мають зняти тошноту?
Креон серьезный препарат, зачем он ребенку
Все питаю зарання
• 07 марта 2024
Відписую, може хтось шукать буде такі симптоми. Аналізи показали лямблії. Також лікар сказав рефлюкс, активний рост дитини, слабкі внутрішні органи, а саме сфінктри, іде заброс жовчі , не тримає її клапан, почали давати Домрид і перестали їсти перед сном - тошнота пройшла. Лямблії показав аналіз кала, аналіз крові не показав наявність Лямблій!! Кал здавали в лікарні, кров Лабсервіс! Лямблії на тошноту і не впливають, лікувати почали їх на четвертий день після зникнення тошноти! Основна причина тошноти була - це рефлюкс. Також боліла часто голова, лікар сказав, що активний рост може бути причиною, органи маленькі, тіло велике, кисень не встигає кругом потрапляти, тобто кисневе голодання
Все питаю зарання
• 07 марта 2024
Здавали ще на хелікобактер, токсокару. Нема. Печінкові проби, аналіз крові загальний, сеча, почесні проби, все в нормі, окрім гемоглобіну, 107. Піднімаємо тепер. Мабуть дієта спричиняє анемію.