И.О. человека• 03 марта 2024
У кого бессонница отнимает все силы, как боретесь что пьете?
Люди, напишите пожалуйста свои лайф хаки или вообще что кому помогло ..
И главное как морально при это держитесь?
Влияет ли бессонница на ваши взаимоотношения в семье и на работе?
AnastasiaPol93-bff7• 03 марта 2024
А я боюсь безсоння,воно винекло через переживання стосовно здоровя,вже проблем нема і зі сном біда,лягаю і боюсь що не засну і так стаєтбся а я кручусь і нервую,мелатонін доплмагвє,але сам факт як перестати накручувати ’а вдрг не засну’
булоТАЙминуло• 03 марта 2024
Дівчата, кому 45+, зверніть увагу що розлади зі сном можуть бути від зниження гормонів , клімакс так починається (( я не відразу це зрозуміла, прокидалася кожну годину, нічого не допомагало . Тілько згодом найшла інфу, що це симптом початку клімаксу і стала коректувати гормони і допомогло на деякий час
AnastasiaPol93-bff7• 03 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Сплю через ніч
А чому?у вас буває перед сном страх безсоння??
Секс-Бомба• 03 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Эй, народ вы где ? Спасите утопающую в бессоннице плиз.
Меня спасает тритико. Это андидеприсант, но в маленькой дозировке (1/3 таблетки) помогает наладить сон. Назначил нервопатолог.
До этого что только не перепробовала, и мелатонин, и прогулки, медитации, дыхания.... короче всю эту лободу, которую обычно советуют.
Ms. Похвала• 03 марта 2024
Було теж велике і довге порушення сну, допоміг, як не дивно, віт Д. Коли підняла рівень до 35, сон сам налагодився. Можливо Вам теж краще звернутися до фахівців, щоб підібрали потрібну терапію, щоб Ви все таки спали. Тому що хронічний стрес і безсоння лікуватися буде гірше чим без хроніки.
МеняАЖтрусит• 03 марта 2024
Ответ дляЗубачистка
Тріттіко, але призначає психіатр. Як це круто нормально спати …
А мне и он не помог :(
Зубачистка• 03 марта 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
А мне и он не помог :(
Мені лікар сказав що можна дозу піднімати до 150, але мені вистачило 50 . На другу ніч вже почала спати …
Хочу в БАНю• 03 марта 2024
Ответ дляБоневтікла
Если быстро и ’в бездну’- Cонмил.
Если мягко - магния цитрат от Now,доза 400 на ночь.
А вообще, как вышла на работу - в 10 вечера уже отключаюсь.
омг...есть еще люди которым Сонмил - это быстро и в бездну...
Ду да ду да ду• 04 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мені взагалі Сонміл як мертвому припарка.
Місячне Сяйво• 12 марта 2024
Мне помог ад - миасер
Но у меня на сильном стрессе была бессонница
Она длилась считай 2 месяца