Хвильоватиша• 03 марта 2024

Віталік знову на ФБ з тими ж дописами....

Знов пише в ірпінській групі, публікації виставлені через день. Ну дівчата, жаль хлопця, невже так ні з ким з тутешніх дописувачок не зустрівся, не склалося? Я доросла тьотя з життєвим досвідом і великим колом спілкування, бачила якось відео з Віталіком в одній із тем, ну звичайний же чоловік, нічого там нема такого, щоб дівчата обходили. Крім того, що в голові звичайно. Страждає людина...може йому морально легше, коли читає теми про себе, то що ж, мабуть ця тема теж покращить йому настрій.
автор Хвильоватиша • 03 марта 2024
Ответ дляZelenkа
А, так у нього легка розумова відсталість? Я не знала.
Але молодець, що не здається. А то був тут Сірожа, з фото😳
І я не знала...хоча ж можна здогадатися. В мене родич був такий, навіть одружився був і нормально жив з старшою жіночкою теж такого ж розвитку, познайомили їх на роботі. Друга знайома теж така є, але там толку нема, мама її два рази заміж віддавала, є троє дітей і тільки один нормальний, там погане діло, тому як приклад не годиться.

автор Хвильоватиша • 03 марта 2024
Ответ дляZelenkа
А я бажаю йому удачі. Хай знайде собі жіночку, якій подобається спасати❤️
От і я з такою думкою цю тему написала, ну є ж такі жіночки-мамки в душі. Навіть не знаю, чи заходить зараз Віталік сюди чи на ФБ тільки, але бажаю йому удачі.
ЯблокоРаздора• 03 марта 2024
Ответ дляничевока
Ему секс не нужен, он не может
Блін ну так якщо він сам пише що має розумову відсталість, то чого ви над ним гоните?
Стидобіще автор, закрийте тему
Забула що?• 03 марта 2024
В Черногорию хочется)))

А вообще кто его знает какие беседы он ведёт. Может рассказывает спокойным голосом как бы он убил человека и расчленил.
автор Хвильоватиша • 03 марта 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Стидобіще автор, закрийте тему
Не знала до цієї теми, так буває-( Здається, ніхто і не гонить на хлопця, по міркам Совєтчиці. Але Ви праві, зараз спробую тему закрить.
ничевока• 03 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Виталик тут всегда, и не выходил. Только стал уже Павлом
автор Хвильоватиша • 03 марта 2024
Не хотілось би видаляти тему, але якщо не закриється, то видалю
автор Хвильоватиша • 03 марта 2024
А видалити тему теж не просто, треба заплатить 99грн, тому потерпіть цю тему якийсь час, може пізніше система спрацює.
АсобеннАя• 03 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
может там в штанах проблема, не может нормальный мужик быть один.
Нормальная женщина тоже не может быть одна?

Неправдиша• 03 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
может
АсобеннАя• 03 марта 2024
Ответ дляничевока
Ему секс не нужен, он не может
Так у него УО, хватит издеваться над инвалидом
Кишмишная Мая• 03 марта 2024
Если у мужчины смысл жизни в бабе - для него плохие новости
Не рахую, а вважаю• 03 марта 2024
Ответ дляничевока
Та на фб это было в группе знакомств. Не тут
Ясно тоді... просто складно повірити, що реально людина сама так робить