АсобеннАя• 03 марта 2024
Next це хороша ціна? Дитині набрала на літо.. але щось 5000 дорого
Я раніше бу купувала фірмові речі
Але чомусь дівчата ставлять такі ціни що краще доплатити за нове…
Чи може є ще дешевше?
Малому 2 роки вже
Чи може є ще дешевше?
Малому 2 роки вже
Жінка з перцем• 03 марта 2024
Я на картерсе в таком возрасте малым все заказывала. Качество и цены норм
Якось так і живу• 03 марта 2024
Костюмы не беру, шорты набором, спортивные штаны, футболки набором, пара толстовок на замке и готово.
Помогалочка• 03 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Футболки та реглани малому брала в сінсеї , сезон виходив , нічого не сталось з ними , футболки по 70-90 брала , реглани по 100 , на вік 9 років, нічого не розлізлось, джинси також брала ще весною 400 - все ок
Я цього року вперше набрала в Сінсеї курток підлітку. Перебуваю в приємному шоці, не гірше НМ
САМ_ТАКОЙ• 03 марта 2024
В малого також куртки весняні з сінсею , нічого не полізло , нормальні, осрбливо за таку ціну
НашлаПерепискуМужа• 03 марта 2024
Я забыла, тут же некст покупают как и экко. Носят, а потом продают б/у и цены не сложат: «это ж качество» 🤦🏻♀️
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Все то же самое в синсае вы можете купить на 2500 грн, качество ничем не хуже, а больше одного сезона ребенок это не проносит
Хуже раз в 10))) Я взагалі хуже тільки на прилавках ринку бачила.
Повітруля• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну а кто-то ж покупает это бу, значит им бу некст лучше чем новый синсей.
НашлаПерепискуМужа• 03 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я на рынке не была, вам виднее
НашлаПерепискуМужа• 03 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Вы серьезно? Бу футболка лучше новой? Это по-моему уже какая-то брлезнь(
Куколка-мяуколка• 03 марта 2024
Некст давно не беру. Заказываю зару во время скидок. недавно набрала 11 единиц на 138 евро. Или из Америки хилфигер. Там вообще на 140 дол было 2 пуховика и ещё одежда разная. Для некста дороговато, как по мне. Посмотрите reserved ещё, h&m
Повітруля• 03 марта 2024
Ответ дляRaritet
Мне тоже знакомая Синсей насоветовала. Взяла ’на пробу’ на распродаже неск.вещей. Моё впечатление: если сравнивать с hm - не очень. Сами ткани и качество пошива - есть даже непростроченные швы. Вещи при жтом яркие, красивые, пока не стирала чтоб понять как после стирки
Согласна, если надо дешевле то хм тогда уже лучше. Там вполне себе вещи на сезон неплохие, дочке например брала летние платьица постоянно - легкие и носились хорошо.
НашлаПерепискуМужа• 03 марта 2024
Тут вечная заруба за этот синсай. Фукают все, а как в магазин заедешь, так в примерочеую и на кассу очередь километр
ВундерКИНГ• 03 марта 2024
Приберіть костюми, мені не завжди подобається якість у них, краще окремо купляти. Я беру футболки, окремо шорты, штани, світшоти, ще гарні рашгарди для пляжу. Якість чудова, ще 2 дитина може носити. Із бюджетного є німецькі марки з liddle, якість чудова. В Сінсей як повезе з якістю, є гарні речі.
Повітруля• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну вы ж не будете отрицать тот факт что берут и бу некст, и бу екко, рейму и тд
ПультОт_БМВ• 03 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Я считаю нормально, тут пишут про синсей, но там качество хуже чем в нексте.
Дочке с младенчества беру некст, вещи хорошо носятся.
Нормальна там якість на такі дитячі речі. Скільки дитина їх поносить, один сезон, навіть не рік. Там все на літо.
Куколка-мяуколка• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Как и вайкики. Т.к дёшево. Но качество тоже не вау
НашлаПерепискуМужа• 03 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Берут, но для меня это непонятно. Нравится, пусть носят
Ну шо не так?• 03 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
В сінсеї кажуть погана якість до першої стірки?
Да, синсей и нехт не сравнить по качеству.
ДелайКак_Я• 03 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
Так. Беру як домашнє
Не обижаюсь• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну про ’качество ничем не хуже’ вы загнули, конечно. В 2022 как раз ничего не оказалось к лету, взяла синсей набор шорты, набор футболки. Ну тоненькое такое, одни шорты из набора лето не пережили (хотя обычно у моего ребенка вещи всегда выживают). Но на вид норм, сезон протянуть можно. Поэтому при желании поэкономить или ограниченных финансах отличный вариант. А вот без этих 2х моментов тот же Некст, лично для меня предпочтительнее. Но я бы дешевше купила, мультипаками а не наборами. Кстати а Европе покупала в Пепко (по местным отзывам дешманский магазин), но качество несравненно лучше сенсея. Вот там бы я поэкономила с удовольствием и детское и себе
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляАсобеннАя
Було б класно якби шорти по 150 грн
Футболка 100-150
Худі 300
Але таких цін навіть на бу немає(((
В нексті костюм за зіп замочку 900 грн
Футболка 100-150
Худі 300
Але таких цін навіть на бу немає(((
В нексті костюм за зіп замочку 900 грн
Автор , вчора прошлась по магазінам, вайкікі, резервед, ще по якимось з цього сігменту. Шукала сину спортивні брюки не утеплені, петелька типу зсередини. Бо на нексті вже не влізло в корзину на 150 евро. Я була здивована, що реальний ширпотреб з більшою кількістю у складі синтетика по 400-600 грн за брюки.
На нексті 460-600 грн 75% бавовни. Прийде моя посилка в Україну, закажу спортивні на нексті.
Диви яка я пава!• 03 марта 2024
Дешевше це Сінсей. Там не така якість як в Нексті. Але якщо не плануєте потім перепродавати, то Сінсей на один сезон рулить
ДелайКак_Я• 03 марта 2024
Ответ дляДайте вподобайок
С учетом такого маленького возраста на один сезон конечно дороговато, но все зависит от вашего дохода.
Може і на сезон. А може і на 2. Щось по розміру буде великувате, якісь футболки і на наступне літо будуть якраз, а щось потім дома дитина зносить. Я б може хіба пару комплетів відмінила.
Наизнанку• 03 марта 2024
Футболки-шорти брала Валері і Гном українські, дешевше і сезон нормально носить. Тільки ж вам фірму треба, дитині важливо бренд
Не обижаюсь• 03 марта 2024
Ответ дляПовітруля
Там разное. В прошлом году взяла ребенку кофту на замке так она вылиняла после первой стирки. Кто б сказал, не поверила б
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ой, да ладно. Чи й не некст…. Уже давно ничего там супер качественного
Беру вже 12 років сину, з народження. Якість краща за сінсеї і вайкікі. Нічого там не змінилось. Вайкікі ще і ціни такі самі. Єдиний плюс у них , що знижки є . То на літо шортів набрати можна та футболок. А сінсей то взагалі така якість сумнівна.
ДелайКак_Я• 03 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
На ринку ще й краще буде, ніж в сінсей))
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я на рынке не была, вам виднее
Ну то подивіться на сінсей, будете знати, що то риночний варіант одягу все по 50 грн.