КохайтесьЧорнобровi• 03 марта 2024

Юкка після зими впала.

Всі листки на землі. Щось можна зробити? Нові листки виростуть весною? Це мій перший досвід юкки.
Котомафия• 03 марта 2024
Не надо ничего делать . Потеплеет - они сами подымутся и новые вырастут . Просто если есть пожелтевшие листья - их обрежьте и поливайте юкку хорошо . У меня юкка растет уже лет 15 .
Колишня муза• 03 марта 2024
Теж перший рік, то я її зв´язувала, стоять гарненькі.
ПлакалаВАвто• 03 марта 2024
У мене Юкка 23 роки . Давно вже вперлася в стелю и тепер росте вниз . Сильно часто її поливать погано , тоді листочки починають жовтіти і скручуватися . Я поливаю 1 - 2 рази на місяць , влітку трохи частіше . Краще частіше бризгайте на неї багато води з бризгалки і бажано не з крану , а фільтровану або відтстояну . Я бризгаю не тільки на листочки , а і на стовбур . Вона це дуже любить )
автор КохайтесьЧорнобровi • 03 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
У мене на клумбі
ПлакалаВАвто• 04 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У мене на клумбі
Ну я думаю це не велика різниця . Вони просто більше люблять вологу на листочки , а ніж якщо їм постійно заливати землю .
Lor111etta• 09 марта 2024
Найдіть гарну декоративну паличку,якусь кольорову стрічку і підв*яжіть.
На слідуючу зиму зв*язуйте листя