Одні думки• 03 марта 2024
І де та свобода слово? Мене заблокував відомий телеграм канал
І ще й написали що мені не місце в їхній групі. А все через те що я написала коментар що для чого бити попрошайку? Він ж не краде , в квартиру не лізе до вас , хочете кидаєте а хочете ні, це як донат. Попрошайки є всюди і в Європі і так далі, але бʼють їх тільки у нас. Але люди не хочуть чути правду , а хочуть лише чути те що хочуть чути. Я неправа? Це було днів 4-5 тому.
Одні думки
• 03 марта 2024
Бʼють тільки у нас , знімають це на камеру і люди пишуть : мало. Ви серйозно ?
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляclernikol
Так вас могли заблокувати автоматично,через кількість скарг
Ні вони мені ще й в особисті написали ))
Фиктивная• 03 марта 2024
Свобода слова, здається, це коли висловлювання не веде до репресій з боку влади, а канал, все ж, приватний.
Птица Говоруша• 03 марта 2024
У нас всех бьют.
А потом еще и обвиняют того, кого побили.
Смиритесь, в такой стране мы живем.
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляПтица Говоруша
У нас всех бьют.
Смиритесь, в такой стране мы живем.
Просто я помітила що наші люди хочуть чути лише те, що вони хочуть.
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Весь канал хотел бить попрошайку,вы одна против?
Ні, люди мене підтримували)) але мені сказали що таким як я у групі цій не місце )) а це відомий телеграм канал з багато підписниками де різні новини))
А і коментар мій видалили звичайно ))
Птица Говоруша• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Ну да)
Никто не хочет включить критическое мышление, плоскоумие рулит.
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляКаяспер
Так а що відомого там ? Садисти?
Просто багато різних новин) я завжди дивилась і читала) залишила коментар і пішла нах 😂
Мамина квіточка• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
А і коментар мій видалили звичайно ))
если верить вам,то все очень странно
Каяспер• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Ну, я теж не розумію для чого таке робити ?
А як канал називався?
МинерАлочка• 03 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Автор явно бреше
Fashion_besties• 03 марта 2024
Величезна купа співвітчизників @нута.
Я це бачу по відношенню до інших, до тварин.
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Величезна купа співвітчизників @нута.
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Тут справа не лише у виродках зверху
А справа в тому які наші люди)
Даю справку• 03 марта 2024
Свобода слова в тому що ви можете відкрити власний канал і писати там все що хочете, крім забороненого кримінальним та адміністративним кодексом, а не в тому що власник іншого каналу повинен вас слухати й не видаляти хоча йому не подобається.
Мамина квіточка• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Дуже явно?))
и что это подтверждает,вы поддерживаете мошенников
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Для вас попрошайки - це страшні «мошенники»? Я так не вважаю. Він просто стоїть то і стоїть. Хочете кидаєте - хочете ні.
Мамина квіточка• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
вы не выложили скрин того,что вы писали,и вообще лучше читать всю тему,а не пару слов
Птица Говоруша• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Тут справа не лише у виродках зверху
А справа в тому які наші люди)
Так выродки сверху и есть наши люди, эмм😆
ДолькиКабана• 03 марта 2024
Ответ дляFashion_besties
Величезна купа співвітчизників @нута.
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Тому нація заслуговує те, що має.
Цих виродків у владу хто вибирає?
Полностью согласна.
Посмотрела только что видео с Ивано-Франковска, где толпа пацанов нападают на пенсионеров, брызгают балончиком в лицо, бьют ногами до полусмерти
Таких людей тут полно, особенно молодежи.
Только ненависть и разочарование в наших людях(((
Птица Говоруша• 03 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Она поддерживает, что нельзя бить людей.
Если они мошенники, почему ими не занимается полиция?
Ах да, наверное потому, что полиция и сама мошенники.
Как все сложно, правда?🤣
Одні думки
• 03 марта 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Как все сложно, правда?🤣
Так я не підтримую побиття їх, і ще раз повторюсь він просто стоїть. Поарошайки є всюди в світі але тільки в нас їх бʼють і люди радіють і кажуть правильно , мало
Воно ж собі стоїть ,
В квартиру не йде твою красти . То вже давайте бити усіх , хто збирає донати
Яка дурня
Воно ж собі стоїть ,
Яка дурня
Птица Говоруша• 03 марта 2024
Автор, тему вы хорошую предложили.
Еще раз убедитесь, что вас обвинят, обгадят и все равно ничего не поймут😉
Лишь бы найти крайнего, обычно это тот, кто бессилен и не может дать отпор.
Птица Говоруша• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Воно ж собі стоїть ,
Яка дурня
Воно ж собі стоїть ,
Яка дурня
Ну депутатов и олигархов, которые у людей крадут, бить ссыкотно, потому пинают слабых.
Мамина квіточка• 03 марта 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Как все сложно, правда?🤣
зачем мне ваши догадки,разговор не с вами и не о том,что вы написали
интайм_не_предлагать• 03 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Да, да, тільки у нас бьют, крадуть та інше. Скрізь є неадеквати. Прям в тій Європі та Америці тількі білі та пухнасті люди живуть. Ніхто нікого не зображає, не бьє, не вбиває. Таке є всюди, на жаль.