Опля Картопля• 03 марта 2024

Остеохондроз постоянно тянет спать?

Хожу в тренажерный зал по 1,5-2 часа. Гуляю

Утром и днем иногда тянет в сон. Остеохондроз шейный. Что делать?
автор Опля Картопля • 03 марта 2024
Бассейн пришлось оставить не доходила еще 6ть дней. Все таки голова должно быть правильное положение. Заказала чай. Плохо что в данный момент на тренера в тренажерке нету денег!

Я тут с краю постою• 03 марта 2024
Спорт дає втому
Янка-угомонись• 03 марта 2024
Мені здається остерохондоз тут ні до чого,
Рання пташка• 03 марта 2024
Може, у Вас анемія, В12 чи Д низькі, весна, авітаміноз... За тренером не побивайтеся, вони орієнтовані на здорових клієнтів))) можуть ще поглибити проблему. Краще вдома робіть спеціальну гімнастику для шиї. Мені добре йога зайшла. У басейні краще плавати на боку, витягуючи його, або на спині. І так, я теж після прогулянки і спорту, люблю передрімати в обід))
Альдебаран• 03 марта 2024
Мене теж на сон тягне... Здала аналізи - феритин та вітамін Д нижче норми 😥
Marmu• 03 марта 2024
Автор, а ви впевнені, що то від остеохондрозу? У мене є, так такий стан тільки у період запалення, а не весь час. Якщо впевнені, що від цього - рекомендую кінезіотерапію. Але може бути ще млн причин
Обнемашечка• 03 марта 2024
Остеохондроз тут взагалі ні до чого… На залізодефіцитну анемію схоже або на дисфункцію щитоподібної залози. Вам до лікаря і аналізи здати. Ще до невролога і узд доплер судин голови та шиї.
автор Опля Картопля • 03 марта 2024
Ответ дляРання пташка
В сон тянет уже месяц.

Анемия дефицит железа в крови исключен гемоглобин 145. На ферритин не дают направление говорят что все хорошо так как гемоглобин нормальный 145.
автор Опля Картопля • 03 марта 2024
Ответ дляMarmu
Уже месяц такое состояние, если не больше. Остеохондроз шейный точно есть.

Закрывается один глаз, а аногда и два.

Злюсь до кипіння• 03 марта 2024
Белка в рационе хватает?
Если ходите в тренажерку, то это нормальное состояние. Я спала просто на ходу пока не начала принимать протеин. Протеин пила по совету тренера. Сон как рукой сняло.
Marmu• 03 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля

Закрывается один глаз, а аногда и два.
тоді кінезіотерапію дуже рекомендую і голки ще для розслаблення
Бабця в мештах• 03 марта 2024
Сонливость совершенно никак не связана с остеохондрозом. Он не резко появляется. Несколько лет до диагноза проходит. Остеохондроз не проходит летом и весной. Он если есть, то есть всегда. Так что ищите проблему в другом месте.
Бабця в мештах• 03 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля

Закрывается один глаз, а аногда и два.
Месяц?
75В• 03 марта 2024
Остеохондроз може бути навіть дуже до чого. Але не факт, що причина завжди у ньому. Особисто у мене, якщо таке починається (на сон постійно тягне), то треба активніше вправами займатися та намагатися, щоб голова вночі менше поверталась, бо справа йде до загострення.
Банан-барабан• 03 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля
В сон тянет уже месяц.

Оригинально исключен.
У меня гемоглобин 129, а феритин 5,4. Вит Д 18.