Единорог_помог• 03 марта 2024

Як часто Ви спілкуєтеся по телефону з батьками?

Припустиму такі дані:
Ви далеко (понад 500км) від батьків.
Батьки відносно здорові і слава Богу якоїсь матер.допомоги чи присутності поряд не потребують.
Вам 35-40 років. Батькам 65-70.
Батьки в Харкові, а Ви в відносно безпечному місці.

Скажу про себе:
До війни дзвонила(або голосові в телеграм) запитати як вони (у нас норм стосунки, ніхто носу не сує не в моє життя ні я в їх) раз в 3-5 днів.
Зараз через війну майже щоденно, або через день, якщо по новинам бачу що тихо відносно було в їх районі.

Що скажете про мою сепарованість?
Результат:
вже голосів: 58
40 (68.97%) норм у Вас з сепарованістю
8 (13.79%) раз створили тему, то не норм)
5 (8.62%) інше
4 (6.9%) не знаю
1 (1.72%) о, а що таке сепарація?
0 (0%) у Вас проблеми із сепарацією
бЭйбА• 04 марта 2024
Мені 49, мамі- 70. Живимо за 900 км один від одного. Спілкуюся кожен день, іноді і декілька разів на день. Розмовляємо довго))) Але це більше спілкування подруг. Про погоду, роботу, онуків, платтячка, орендарів, клієнтів, ремонт, рецепти, серіали та інше. Ну іноді ще мама може прости порад.
Так само я спілкуюся в з свекрухою. Трохи рідше, не кожен день, але три- п´ять разів на тиждень.
До речі, мій син з бабусею теж теревенить декілька разів на тиждень і не по 3 хвилини.
І справа не в сепарованості. Я вже більше 30 років живу окремо від батьків і мінімум за 500 км)