03 марта в 21:43

5 км.можу, а з шматком піци ні

Дівчата, допомагайте.
Для мене не є проблема тричі на тиждень позайматися силовим тренуванням, або ж через день пробігати по 5-7км.під час ранкової пробіжки.
Але для мене є проблема НЕ з´їсти зайвий шматок піци ввечері, чи лаваш з сиром, чи сінабон....
Ви скажете, отже не збалансоване харчування, тому мене тягне " на ліво". Але ж ні. Пробувала і правильно харчуватися. Всерівно от є таке бажання завжди з´їсти зайвого...І так було завжди. І от мені 37. Я маю зайвих 10 кг. І ніяк їх не можу позбутися. І впевнена саме через бажання смачно поїсти , а головне багато.

Можливо будуть в когось слушні поради...)💪
Фокус-Покус 03 марта в 21:44
У меня иг. Ем все, что хочу, но не вёдрами. Похудела хорошо
Кривая спроса 03 марта в 21:44
Іжа 70% успіху в фігурі. Інтервальне почніть, щоб пізніше шести не їсти
Любви вам! 03 марта в 21:44
Не тримати вдома ту піцу чи сінабони
3 2
МатьЧасть 03 марта в 21:46
Я тоже обжора. Шоб похудіти мусила голодувати, бо травичкою і яйцями не наїстшся.
Для нас, це катування, а що робить?
Веселуха Муха 03 марта в 21:46
Якби ви їли правильно, то бажання би не було. Половина тарілки овочі, чверть білок, чверть вуглеводи. Тоді вам той зайвий шматок просто не влізе.
размахер 03 марта в 21:46
Піца це шкідливо , щавдлиїм, що хочу, зайвого нема
Ируся-пуся 03 марта в 21:47
З´їдайте зранку таку їжу некорисну і після шостої вже нічого не їжте
Ksenia2291 03 марта в 21:47
Я можу з´їсти і три шматки піци на ніч, вага 49 кг. Але не їм три бутерброди з рибою, маслом і авокадо зранку+3 жарених яйця+ гречка і три котлети на обід, як деякі. А потім дивуються, чому не худнуть. В мене результат від підрахунку калорій
МатьЧасть 03 марта в 21:47
Ответ дляразмахер
Піца це шкідливо , щавдлиїм, що хочу, зайвого нема
Ну чим шкідливо? Італійці її щодня 3 рази в день їдять і нічого не робиться
автор Галябалована 03 марта в 21:48
Ответ дляФокус-Покус
У меня иг. Ем все, что хочу, но не вёдрами. Похудела хорошо
Смачненьке до 12 дня, дозволяєте собі?)
размахер 03 марта в 21:48
Ответ дляМатьЧасть
Ну чим шкідливо? Італійці її щодня 3 рази в день їдять і нічого не робиться
Пропустила не, нешкідливо
автор Галябалована 03 марта в 21:49
Ответ дляЛюбви вам!
Не тримати вдома ту піцу чи сінабони
Це ідеальний варіант. Але у мене син, дочка і чоловік)) Вони люблять сінабон і піцу)
Marmu 03 марта в 21:49
Автор, я без мучного жити не могла, зараз третій місяць на кето і не тягне навіть. Вам кето не рекомендую, але спробуйте добавити білків-жирів, зранку особливо. Плотно наїдайтеся нормальними продуктами, щоб сінабону місця не залишалося. з чаєм-кавою кілька квадратиків чорного шоколаду, сир-горіхи.
автор Галябалована 03 марта в 21:50
Ответ дляМатьЧасть
Я тоже обжора. Шоб похудіти мусила голодувати, бо травичкою і яйцями не наїстшся.
Для нас, це катування, а що робить?
Поки що інтервальне голодування мені найбільше зайшло. Буду мабуть знову пробувати
автор Галябалована 03 марта в 21:51
Ответ дляИруся-пуся
З´їдайте зранку таку їжу некорисну і після шостої вже нічого не їжте
Так, як і радять на інтервальному. Треба знову починати пробувати.
автор Галябалована 03 марта в 21:53
Ответ дляMarmu
Автор, я без мучного жити не могла, зараз третій місяць на кето і не тягне навіть. Вам кето не рекомендую, але спробуйте добавити білків-жирів, зранку особливо. Плотно наїдайтеся нормальними продуктами, щоб сінабону місця не залишалося. з чаєм-кавою кілька квадратиків чорного шоколаду, сир-горіхи.
А чому кето ні? Жорстка?
Аноним_1857 03 марта в 21:53
Не бігайте, надмірне кардіо викликає надмірний апетит. Звичайна ходьба найефективніше кардіо, або секс, або прибирання.
Marmu 03 марта в 21:54
Ответ дляГалябалована
А чому кето ні? Жорстка?
ну, це кожен сам має до неї прийти, якщо є бажання, вона трохи сектанська) я взагалі худа, мені психіатр порадив для психіки. мені подобається, загалом здоров´я стало краще. я за тиждень схудла з 55 до 52 кг, але мені то було не принципово, навпаки переживала, щоб більше не худла, але спинилась вага
автор Галябалована 03 марта в 22:01
Ответ дляMarmu
ну, це кожен сам має до неї прийти, якщо є бажання, вона трохи сектанська) я взагалі худа, мені психіатр порадив для психіки. мені подобається, загалом здоров´я стало краще. я за тиждень схудла з 55 до 52 кг, але мені то було не принципово, навпаки переживала, щоб більше не худла, але спинилась вага
Прекрасно. Треба почитати про кето. Я чула, але не поглиблювалась.
55 то моя ідеальна вага
Зараз після обох пологів і декрету протяжністю 8 років - маю 65. І не комфортно себе почуваю.
А їжею заїдаю чи то стрес, чи то свій емоційний стан....Вже сама незнаю.
Знову літо, а а у мене ні грама в мінус)))🙈🙃
Marmu 03 марта в 22:05
Ответ дляГалябалована
Прекрасно. Треба почитати про кето. Я чула, але не поглиблювалась.
55 то моя ідеальна вага
Зараз після обох пологів і декрету протяжністю 8 років - маю 65. І не комфортно себе почуваю.
А їжею заїдаю чи то стрес, чи то свій емоційний стан....Вже сама незнаю.
Знову літо, а а у мене ні грама в мінус)))🙈🙃
якщо надумаєте - то добре почитайте! бо там буде плющити-ковбасити днів 15-20. взагалі просто для схуднення не рекомендую, це більше як стиль життя, а не дієта. почніть просто з виключення усього цукру, якщо захочеться ще - то виключіть мучне)
автор Галябалована 03 марта в 22:17
Ответ дляMarmu
якщо надумаєте - то добре почитайте! бо там буде плющити-ковбасити днів 15-20. взагалі просто для схуднення не рекомендую, це більше як стиль життя, а не дієта. почніть просто з виключення усього цукру, якщо захочеться ще - то виключіть мучне)
Дякую 🙏🤗
Советничаю тут 03 марта в 22:42
Ответ дляГалябалована
Прекрасно. Треба почитати про кето. Я чула, але не поглиблювалась.
55 то моя ідеальна вага
Зараз після обох пологів і декрету протяжністю 8 років - маю 65. І не комфортно себе почуваю.
А їжею заїдаю чи то стрес, чи то свій емоційний стан....Вже сама незнаю.
Знову літо, а а у мене ні грама в мінус)))🙈🙃
Да неизвестно еще, какое то лето будет. Может, не стоит и худеть (с)
Фокус-Покус 03 марта в 22:48
Ответ дляГалябалована
Смачненьке до 12 дня, дозволяєте собі?)
Я ем вкусняшки на протяжении всего окна. То есть, запретов у меня нет. Если хочу вкусняху, любую вкусняху, то беру и ем, но только не много!
Просто пробовала много чего. И пп, и диеты. Не работает оно у меня, постоянно срываюсь. А с иг вообще идеально!