Emm11117• 04 марта 2024

Дивні батьки

Хочеться запитати, може хтось знає що це таке за явище.
Мої батьки - дивні люди. Скільки себе пам´ятаю, вони принципово не вірили в мене і наче наділили роллю людини, яка нічого не може. Не розумію досі, що це за феномен. Наприклад, вчителі в школі могли мене хвалити по якимось предметам, я йшла на конкурс і вигравала тощо, а вдома мені кажуть ну це туди всіх беруть, ти тупа, нічого не знаєш, не розбираєшся, і це без насмішки, дійсно видно було по ним що це їхня точка зору. В дорослому віці вже жила за кордоном сама, приїхала - треба обновити якісь документи, вони мені кажуть: ми поїдемо з тобою, бо ти сама не справишся...
Звісно піти у вуз, в який я хотіла, мені не дозволили, ледь не казали що я або йду куди вони вибрали або типу йду з дому. Я все рівно працюю в тій сфері, в якій планувала, хоч і без диплома, але і тут шось не так. А зараз новий прикол: переїхала і треба купити меблі. Купила комод на 6 ящиків, сама зібрала бо було цікаво. Тепер треба шафу, мати каже - то треба позвати знайомого зборщика, я кажу в мене є інструменти, сама все зберу. Вона робить паузу і каже: ну от є такий знайомий, він збере)
Я давно не можу зрозуміти, що це за явище... Якась шиза чи що, причому батько про мене ще гіршої думки.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
І так, це не видумка і не троляча історія)

марго 13• 04 марта 2024
Ну ви молодець! Я б шафу сама не зібрала)), хоча вважаю себе розумною.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ длямарго 13
Шафу не важко зібрати, комод важче з ящиками, я теж спочатку не вміла, але там є інструкція і відео на ютубі в поміч)
Nastja-70• 04 марта 2024
Каждый должен заниматься своим делом.
Я не думаю, что у Вас есть профессиональный инструмент.
Инструкция инструкцией, сложного ничего нет, но профессионал сделает это качественнее. Почему бы Вам не помочь в сборке.
Ane4ka777• 04 марта 2024
Ви вже доросла людина, задайте їм запитання в лоб, чому вони ніколи в вас не вірили і продовжують це робити далі. Можливо вони по-іншому не вміють проявляти любов і в їх системі цінностей і піклування про дітей така поведінка є нормою...
lekon-lekon• 04 марта 2024
Та забити, бувають такі, що не бачать в своїх дітях людей. Може вони багато сил віддали, виховуючи вас. Вы молодець, що змогли рости без їх підтримки і всупереч їх невіри в вас змогли досягти того, що є. Мы в вас віримо, ви в себе вірите, все у вас буде добре! Збирайте шкаф і поменше розмов з батьками про свої плани, справи.
Fotografkiev• 04 марта 2024
Треба завжди пам’ятати, що батьки, то звичайні люди зі своїми тараканами і помилками, не возвеличувати їх і не очікувати якихось супер вірних дій. Тоді стане все простіше і жити стане легше. В мене навіть спілкування з батьками покращилося, бо стала розуміти, що батьки звичайні люди зі своїми слабкостями.

автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляAne4ka777
В мене є старша сестра, яка для них авторитет) Мати якщо не знає що де краще купити, наприклад, зразу питає в сестри. І сестра хитренька, ще додатково себе нахвалює, відмінниця то вона для них ікона.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляNastja-70
Каждый должен заниматься своим делом.
В мене є шуруповерт)
Nastja-70• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
В мене є шуруповерт)
Этого не достаточно.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
Вони мною взагалі не займались, покинули на бабусю а потім просто я росла сама по собі, от то що ніяких сил на виховання то це точно. Дякую
inresta• 04 марта 2024
я не поняла.
Так институт вы не окончили ?
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляNastja-70
Этого не достаточно.
Ще є молоток)
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляinresta
я не поняла.
Так институт вы не окончили ?
Закінчила, тільки не той що треба.
inresta• 04 марта 2024
я думаю, обьяснение тут только одно.
Они вас не любят,
вы их раздражаете своей самостоятельностью, своими умениями, своими способностями.
Потому что нормальный , любящий родитель не будет сплавлять ребенка на бабушку, а потом называть тупицей, подавлять, обесценивать успехи, гнобить и т.д
Ane4ka777• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Ну тоді шліть своїх родичів лісом і живіть своє життя, як вважаєте запотрібне.
КОШЪ• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Це прекрасно, живіть своє життя, а вони хай живуть своє і вас не чипають.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляinresta
я думаю, обьяснение тут только одно.
Они вас не любят,
Так, скоріше за все, а батько взагалі комусь з родичів розповідав що я ледь не проститутка, таке до мене доходило) це почалось ще в школі, я була дуже домашньою дитиною, днями читала книги, грала в ігри, а він мені давав настанови що я піду на дно, низько паду, зв´яжусь з неблагонадійними мужчинами) якщо що, вони обоє з вищою освітою, типу нормальні люди
lekon-lekon• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Може вас народили не заплановано, тому ви їх бісите, і не має для вас тепла і любові. Приміть це як факт, ви їх наврядчи зміните, поміняйте своє відношення. Я б на вашому місці десь би жила подалі.

автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ну не люблять то ясно, але навіщо все перебріхувати, видумувати те чого немає, перекручувати.
lekon-lekon• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Ну, кончені є люди, це за межами розуміння. Такі відносини більше ранять, я б звела до мінімуму. Моя подруга зі своєю мамою як спілкувалась, то в неї тахікордія починалась, вона її морально вбивала, спрацювало обмеження спілкування і створення внутрішніх блоків несприйняття інфо. Це все не вкладається в голові, але є батьки, які знущатися морально (фізично) над своїми дітьми.
inresta• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
это для того они перекручивают, чтоб их совесть не мучала.
Если б вы на самом деле были ’конченой’, то их психика легко бы приняла тот факт, что вас любить не нужно, потому что ’не за что’.
А сейчас у них возникает когнітивний дисонанс,
т.е. получается что это они плохие, что не любят свою дочь, которая и умница, и послушная, и успешная.
И как вывод , кто в этой ситуации плохой - они,
но их психика это принять не может, соответственно, они смещают фокус на вашу ’вину’, но поскольку вашей вины никакой нет, им приходится ее выдумывать, добріхувати, перекручувати и т.д.
а также,
они чувствуют, что им грядет расплата , ведь старость близится и в старости часто прилетает бумеранг
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляinresta
а также,
Ну про старість думаю так: вони останні роки притихли і ненавидять менше, принаймні відкрито це не проявляють, бо з´явилась купа хвороб і вік вже
inresta• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
переедьте в другой город, смените номер телефона,
и пусть догляданием занимается ’любимая’ старшая дочь.
а этот день придет, и скоро
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляinresta
а этот день придет, и скоро
Думаю що так і зроблю, дякую!
Inna.13• 04 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Який жах. Ви від природи розумниця і вище того всього лайна. Все у вас буде добре у житті.
Inna.13• 04 марта 2024
Ответ дляinresta
а также,
Как вы точно и умно все написали!👍 вы психолог или мудрая?
inresta• 04 марта 2024
Ответ дляInna.13
просто у меня такие же.
были.

но поняла я это только с годами.
автор Emm11117 • 04 марта 2024
Ответ дляInna.13
Дякую!