ЯблокоРаздора• 04 марта 2024

Гортензія широколиста ростиме на сонці?

Привіт, дівчата! Дуже потрібна порада щодо посадки гортензіі широколистої. Давно цю красу хочу посадити на дачі.
Але начитаюся про догляд і боюся…

Хто успішно її вирощує в себе на клумбі - вона у Вас у напівтіні?
В мене немає такого місця, щоб сонце лише зранку і ввечері, на жаль(.
Або сонце цілий день, або тінь. От що робити? У когось гортензія росте нормально на сонці?
Чи шансів немає і буде обгорати?
Ну і якщо можете, напишіть як і чим підживлюєте/підкислюєте?
Дякую
Губи з філером• 04 марта 2024
Послухаю, посадила з горщика того року влітку, тільки дроти на клумбі з підтримки лишились
Бурундучиха• 04 марта 2024
Восени висадила 33 куща під забором
Там 50/50
Вчора дивлюся - половина не прижилася
Ще докуплю ось і досаджу
Смурфик• 04 марта 2024
Есть вариант в горшке переносить с места на место или притенять. В жару на палящем солнце они уши опускают, просто, как сопельки на вид, цветы горят. Смысла такой красоты
Наполеон Бонапарт• 04 марта 2024
Гортензія дуже любить вологу землю,прям таку,аж мокру. Якщо на сонці садити,то полив має бути регулярний,якщо нема дощів і земля підсохла. Мені здається,що якщо сонце постійно цілий день буде світити,то не дуже добре буде.
автор ЯблокоРаздора • 04 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
Восени висадила 33 куща під забором
Там 50/50
Вчора дивлюся - половина не прижилася
Ще докуплю ось і досаджу
Ого, 33 кущі це Ви серйозно взялися до діла)).
А де брали і в яку ціну, якщо не секрет?
Ви їх кутали на зиму?
автор ЯблокоРаздора • 04 марта 2024
Ответ дляСмурфик
Так, з горщиками це мій крайній варіант, просто так хочеться їх висадити саме на клумбу, щоб вони вимахали великими кущами як на фото в інеті)).
Сподівалася, що може хтось має такий досвід і все у них гуд….

Бо в умовах по догляду пишуть, що широколисті не морозостійкі, вимагають обов’язкового укриття, але ж при цьому багато читала, що далеко не всі вкривають їх на зиму.
То думала, а раптом із сонцем не так все критично
Як ухурделю• 04 марта 2024
Какой регион у Вас?
У меня в Днепре не растут даже древовидные и метельчатые. При том что все остальные растения выращиваю достаточно успешно. И широколистные укрывать надо и кислый грунт и тень. Я может куплю поиграться, но в горшке, а не в грунт.
Бурундучиха• 04 марта 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви їх кутали на зиму?
Не кутала
Купую на фб
Там є
Група зелена альтанка
Троянди там купую
Гібіскусі ют
Майже все там
ХвилювАллочка• 04 марта 2024
Ответ дляЯблокоРаздора

Я висадила минулого року широколисту з горщика. Дуже негативно реагує на спеку (при цьому я її під деревом садила, щоб затінок був). Поки прийнялася, то потребувала поливання, влітку поливали раз в 2 дні. На зиму накривала агроволокном, вже зняли його і наче все добре.
Але на дачі без поливу, якщо б хтось тільки на вихідні приїжджав, то вона б в мене точно не прижилася, на сонці листя в´яло і опускалося (захід України).
Lor111etta• 09 марта 2024
Ответ дляБурундучиха
Не кутала
Купую на фб
Там є
Група зелена альтанка
Троянди там купую
Гібіскусі ют
Майже все там
Добавтесь в групу’гортензія моя’.
Там більше пропозицій.
Lor111etta• 09 марта 2024
https://www.facebook.com/share/p/N9YXhpoR5bqE8w5t/
Автор,ось загляніть і помилуйтесь гортензіями на Чернігівщині.
Власниця їх купувала у бабульок на ринках.
І яку красоту викохала!
Змінює колір сульфатом алюмінію,який я їй висилаю.
В мене теж багато гортензій,проконсультую,але в месиджі в ФБ.
Lor111etta• 09 марта 2024
Ответ дляХвилювАллочка
До кінця травня можливі зворотні замороки,які гублять широколистну.
Треба слідкувати і вкривати.
Теж живу на Заході.
Спробуйте гарненько мульчувати хвоєю або старою тирсою для збереження вологи
Бурундучиха• 09 марта 2024
Ответ дляLor111etta
Добавтесь в групу’гортензія моя’.
Там більше пропозицій.
Дякую вам
Додалася вже і замовила 20 кущиків гортензіі )