жар-птица Нюра• 04 марта 2024

Оземпік в англійському nhs вже підтверджений і будуть колоти людям яким треба

Для діабету звичайно і як втрата ваги. Критерії тільки треба необхідні мати. До чого це я, хоч я не в Англії але в Англії думаю нічого шкідливого не затвердять? Чи знаєте людей які приймали оземпік ? Правда пише що втрата ваги лише 1 кг в місяць… я вже здають у мене зайвих 23 кг і роками не можу схуднути
Болить спина і ноги, малий зріст
Лукава_Кiшка• 04 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Інструкцію до парацетамолу наприклад читали ?
Чи ви капустяним листком лікуєтеся ?
І про морфій теж дивні висновки - мабуть ніхто в оточені від больового синдрому при онко не страждав
ця жиночка сведуща во всех сферах ,в каждой теме она спец, Вы что
Потребую апгрейду• 04 марта 2024
Я схудла, але нажила безсоння, так як перестала приймати - почалися страшні зажори, ледь вигрібла в нормальний стан. Якщо у вас не ожиріння великого ступеню, то не раджу.
Kusalochka• 04 марта 2024
Ответ дляЛамборджини
Вибачте, я вже глянула , яка ціна в нас. Ви праві. Просто я в США і його ціна тут від 1000 дол.
Вы наверное смотрите за пачку. Там много шприцов. Ведь наши б не продавали дешевле. Вообще это интересная штука. Но все на свою ответственность.
Tammy21• 04 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Чи ви капустяним листком лікуєтеся ?
Пробіли з історією? Ок. Почитайте про ’терапію’ морфієм у 19-поч.20 ст.
Ви згадали парацетамол, який є одним з найбезпечніших у категорії препаратів. Це не коректно. Хоча і там безперечно є побічні. Але фішка у тому, що Парацетамол не треба приймати під доглядом лікаря, а от проводити ретін.терапію -- обов´язково.
ПС. Ваше останнє речення -- за гранню добра. Іноді, корисно думати перед тим як писати.
Кому там слова не давали• 04 марта 2024
Ответ дляTammy21
Останнє ваше речення має для вас стати гаслом !
Tammy21• 04 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Угу. Має, повинно))) Це не ви нещодавно мені дек.днів отакі абстрактні коменти-перевертні писали?)
Кому там слова не давали• 04 марта 2024
Ответ дляTammy21
Не вступаю в дебати з людьми які абсолютно не в темі розмови
Tammy21• 04 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не знаю навіть що і написати -- ’помітно’ чи ’ура, я в темі’)))
Гарного вам вечора. Тихої ночі.
Кому там слова не давали• 04 марта 2024
Ответ дляTammy21
Гарного вам вечора. Тихої ночі.
Взаємно
Предметна розмова була б дерматологом ( ретиноїди ) , лікарем паліативної медицини або клінічним фармакологом , читаючи що написано вами до жодної з перелічених груп ви не належите . Тому добраніч