Вообще не факт• 04 марта 2024
Видалили півзуба
Ви чули про таке, що можна видалити півзуба? Я перший раз чую. Знайомій ось сьогодні у Норвегії лікар видалив півзуба. Там зуб з подвійним коренем. Одна частина кореня була погана і він видалив цю погану частину. Хіба так можна?
Танго утрьох• 04 марта 2024
А вторая половина что?
Осталось там и без штифта или коронки?
Слышу первый раз такое
Осталось там и без штифта или коронки?
Слышу первый раз такое
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
А вторая половина что?
Осталось там и без штифта или коронки?
Слышу первый раз такое
Осталось там и без штифта или коронки?
Слышу первый раз такое
Ну да , просто залишилось півзуба. Це не шутка.
Хочу барабульки• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
новые технологии?
Танго утрьох• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну это же бред какой-то....
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
новые технологии?
Я не знаю. Ми в шоці всі сьогодні від такого
Хочу барабульки• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
она скорее всего не правильно поняла или объяснила
Мальчун-задирун• 04 марта 2024
Це неправда. В мене двічі розколювався зуб ад по кореню і видаляли повністю. Він ніби як осколок хитається і не відпадає, тільки виривають такий зуб
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ну яка неправда? Навіщо мені брехати. Лікар пилив шось , потім видьоргував.
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Може зуб був не з подвійним коренем?
я Кукарача• 04 марта 2024
В смысле корень остался?)технически как бы может,если врач совсем рукожоп
Мальчун-задирун• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Може зуб був не з подвійним коренем?
Це були 6. Там 3-4 кореня.
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляНаучительница
Понятно, стоматология не самая сильная сторона Норвегии))))
Мабуть)
Тут знайомий з України з хворим оком, який він лікував довго в Україні, якийсь гель туди багато разів закачував і викачував. А тут йому запропонували видалити просто це око і вставити муляж. Оце і все лікування
Научительница• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Мабуть)
Какие суровые викинги там живут
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Це були 6. Там 3-4 кореня.
Ну я тоді не знаю. Це була не я слава богу
Мальчун-задирун• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Він не тримається коли шматок відвалюється, це вже не ціла конструкція типу. І той шматок що сидить в яснах болить ніби хтось цвяха встромив, кусати-жувати боляче і не можливо.
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вона казала, що не хоче видаляти зуб, а він їй показував на знімку, що вирве тільки половину
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ну ось анестезія вже вийшла, мабуть, завтра розкаже
Мішечок щастя• 04 марта 2024
Ответ дляМальчун-задирун
У меня некоторые полуразрушенные зубы не болят
Мальчун-задирун• 04 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Може вона не до кінця зрозуміла. В мене після брекетів шматок відколовся, але не відпав. Пішла до стоматолога (теж не в Україні). Видалив цей шматок, але він розколовся по зубу, але не в корінні, тому видалили лише шматок. Можливо так само у подруги.
Хочу барабульки• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
очень старые
А еще, вопрос не по теме, вам уведомления с форума приходят, как только стомат. тема создалась? Или бот какой-то установлен на слова и фразы про зубы?
Хочу барабульки• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
Вообще не факт
• 04 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
Например, нижний боковой зуб имеет два корня. Один удаляют, во второй ставят штифт, и подключают к ортопедической конструкци с соседним зубом. Раньше так делали и мы. С точки зрения биомеханики - смысла в этом мало
Ей удалили нижний боковой зуб как раз
Бурундучиха• 04 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
новые технологии?
Та ні, старі. Гемісекція називається. Далі або коронка на половинку, або міст