Покращена• 04 марта 2024

Ваші діти використовують всі можливості?

Особливо в кого підлітки. Якщо створені всі умови для навчання в розвитку , вони це використовують чи завжди знайдеться причина , щоб щось не зробити?
Результат:
вже голосів: 67
38 (56.72%) Лінь перемагає
16 (23.88%) Коли як
8 (11.94%) Використовують все
4 (5.97%) Результати
1 (1.49%) Інше
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляТріль!
тобто не для тих в кого нема грошей.. може тому і нецінують це діти ті, які звикли до достатку..
в мене не було неаприклад ніколи репетитора, всю жагу до навчання я самоосвітою тримувала..
тому коли вчусь десь, то я намагаюся використати усі можливості що дає навчання
В мене взагалі не було жодних умов для навчання , хоча проблем з грошима не було, просто батьки вважали зайвим щось робити. Не вважаю такий підхід правильним.

Меня много• 04 марта 2024
Ответ дляТріль!
ну от щодо ресурсів в інеті. якщо в дитини трохи сдвг (я сама така), то серфіти інфу, в тому числі і мати великмй вибір навчальних програм - це ще більше розфокусовує. нам, сдвгшнікам, треба таки вчитися оффлайн, аби не розфокусовуватися і не виснажуватися, особливо якщо є сильна допитливість і все цікаво.. а інформаціі тонна в тому інтернеті
Я мала на увазі не факти про щось, курси чи знання як такі, а саме інформацію про можливості. Багато всього відбувається офлайн. Я розумію, про що Ви пишете, але формат здобуття знань, на жаль, для незабезпечених людей це, здебільшого все ж онлайн. Але хто шукає - той знайде
Тріль!• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
в мене була жага розвиватися і вчитися. але ми виживали. тому я замкнулася в самоосвіті. а то не те. не було ніяких гуртків у мене.

вважаю дуже важливим мати змогу забезпечити дитині всякі розвивашки, осрбливо коли є бажання і таланти.
мене батьки любили, але не могли даи цього.
я не шкодую, я їм все одно вдячна за усе.
але своїм діткам хотіла б іншого.
руки_Крюги• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Вибір цікавого безмежний, а батьки чомусь намагаються звести його до корисного вивчення іноземної мови та підготовки до зно
Потому что без зно доступ в основном закрыт к развитию
Тріль!• 04 марта 2024
Ответ дляМеня много
а як раз про те. якщо дитина допитлива, ій все цікаво, але сдвг.. то вона тупо не буде ночами спати, увіткнувшися в той екран, бо все цікаво почмтати послухате, пізнавально...
але нема фокусу і наставника-вчиеля в певному напрямку, а тому і виснаження, бо нема певних досягнень, які б підкріпляли позитивно вкладений дитиною час і увагу туди.. а так - просто ходяча енциклопедія... ну таке... суджу по своєму 35-річному досвіду життя
Меня много• 04 марта 2024
Ответ дляТріль!
Я, якщо чесно, не дуже розумію, в чому саме Ваше питання. До чого тут незабезпечені, використання можливостей і діагноз?
Тріль!• 04 марта 2024
Ответ дляМеня много
це не діагноз. це тип особстості! причому поширений. і саме надлишок інформації заглиблює складнощі такій людині

руки_Крюги• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Хороша школа , багато різних додаткових занять на будь -який смак , екскурсії , подорожі, гаджети, побутові умови. Реально є все , лише вчитися.
У моих это есть,все равно предпочитают лениться.Тк когда все потребности закрыты -нет мотивации
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
ВУЗ далеко не всегда про развитие и даже не всегда про целесообразность
руки_Крюги• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Да,бывают гении которые и без универа достигли успеха.Но в основном академическое образование нужно,даже художнику и музыканту
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
И грузчику, и уборщице, и визажисту и ещё миллионам людей, которые никогда по профессии ,полученной в вузе , не работали
руки_Крюги• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Если б не было коррупции в наших вузах,не было бы грузчиков с ВО
Звожу з розуму• 04 марта 2024
Дети-зеркало семьи. Когда родители интересуются новым, развиваются, то и дети такие- умненькие и пытливые.
А когда мать -в тик токе, отец - пиво и тв, то и дети примитивные
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Даже в хваленой не коррумпированной Европе и США есть такие люди, дело явно не в коррупции
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
На жаль так не працює
Звожу з розуму• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
На жаль так не працює
Серьезно? А как?
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Серьезно? А как?
З точністю до навпаки , батьки дуже активні, постійно чимось займаються і розвиваються.
руки_Крюги• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Намного меньше ,чем у нас
Звожу з розуму• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Это-до поры до времени. Все, что в детей вложено-даст результаты. Всему нужно научить. Дети-не домашние животные, которым корма насыпал и они сами-сами.

И.О. человека• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
В детстве я сама записалась в музыкальную школу и бросила её через пол года из-за того, что родители не считали нужным купить пианино. Пол года из картона вырезала клавиатуру и играла.
Мне нравился английский, но тратиться даже на самоучитель родители не считали нужным.
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
В мене така ж ситуація була
И.О. человека• 04 марта 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Бывает и такое, что родители очень стараются, а дети ничего не хотят. И поведение ужасное. Полно таких примеров.
Дівчина Бобула• 05 марта 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Нет конечно, игры, тик ток дебильный и полная лень. если только заставлять но смысл...
Смысл есть. Наша семья предлагает детям море интересностей в плане образования и времяпрепровождения. Сначала от детей резкий отказ, потом «ой, как хорошо, что ты нас рано разбудила и поехали туда-то; ой какой классный спектакль» и тд. Но в следующий раз опять нужно уговаривать, настаивать, так как гаджеты затягивают. Боремся за каждую возможность провести время без телефона, посетить какой-то образовательный проект.