Покращена• 04 марта 2024

Ваші діти використовують всі можливості?

Особливо в кого підлітки. Якщо створені всі умови для навчання в розвитку , вони це використовують чи завжди знайдеться причина , щоб щось не зробити?
Результат:
вже голосів: 67
38 (56.72%) Лінь перемагає
16 (23.88%) Коли як
8 (11.94%) Використовують все
4 (5.97%) Результати
1 (1.49%) Інше
Умничка-помощничка• 04 марта 2024
Нет конечно, игры, тик ток дебильный и полная лень. если только заставлять но смысл...

Лика-прилипка• 04 марта 2024
Я сама не використовую більшість того, що інші вважають можливостями. Обираю лише те, що цікаво мені. І діти так саме
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ну поки вчаться в школі , то вибір цікавого приблизно у всіх однаковий
Україна наше все• 04 марта 2024
Все что вложено, все использует на совесть, уже и пошло понемногу возвращаться в виде подработки именно с тех знаний, которые даны. Я бы даже иногда хотела, чтоб дочь меньше училась и больше гуляла. Друзья такие же заучки))
Тень льва• 04 марта 2024
Не розумію ваше питання. Моя вчиться на відмінно, але їй то легко вдасться. Весь потенціал не використовує, виїзджає завдяки своїм розумовими здібностям та пам´яті. Ледача дуже. Більше не зробить, ніж просять.
alisarich• 04 марта 2024
Старший использует все, и даже больше сверхактивный, младший пока на расслабленном
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Вибір цікавого безмежний, а батьки чомусь намагаються звести його до корисного вивчення іноземної мови та підготовки до зно

Не будь КакСвета• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Я считаю, что языки это просто топ необходимости для ребенка.
Нравится,не нравится,но английский должен знать на высоком уровне
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
И где здесь про интересное?
Не будь КакСвета• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
И где здесь про интересное?
В школу может тоже не интересно ходить, но надо
И.О. человека• 04 марта 2024
Пока родители заняты выживанием, дети растут сами по себе. Мы на работе, а они и не хотят, и не могут учиться. Мы за границей. Они ещё дети. Возможно, понимание надобности образования прийдёт в зрелом возрасте, а, может, и никогда.
Незламна Україна• 04 марта 2024
когда весь мир посадили на карантин, то оказалось, что я не учу испанский, не занимаюсь йогой и не прохожу курсы повышения квалификации не потому, что у меня нет времени, а потому что ленивое говно. Поэтому с подростков я с тех пор ничего не требую
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Вы ответили на мой пост о том,что круг интересов неограничен, при чем тут школа или английский, которые не интересны?
Завжди з рушником• 04 марта 2024
Им все равно. Им пофиг на учебу
Тріль!• 04 марта 2024
опишіть будь ласка які саме можливості? в якому саме навчанні? чи доступне це для незабеспечених?
дуже цікава тема
Творю чудеса• 04 марта 2024
Я не в состоянии создать ребенку все условия для развития. У меня нет денег на хороший ноут. Нет денег на покупку каких-нибудь курсов компьютерной графики
Україна наше все• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
И где здесь про интересное?
Свободно общаться в любой точке мира это очень интересно, смотреть фильмы в оригинале до премьеры, не иметь ограничений в понимании любого продукта, много всего интересного))
автор Покращена • 04 марта 2024
Ответ дляТріль!
дуже цікава тема
Хороша школа , багато різних додаткових занять на будь -який смак , екскурсії , подорожі, гаджети, побутові умови. Реально є все , лише вчитися.
Меня много• 04 марта 2024
Поки дитина живе зі мною, стараюся їй показувати, які є можливості. Підкидаю періодично їй інформацію про якісь конкурси, відбори, поїздки, стипендії. Раджу взяти участь. Тиснути - не тисну. Вона і так намагається знайти себе. Активна, сумлінна. Але, як і всі підлітки, звичайно, і полінькувати хоче. Дозволяю:). Але вона вже збагнула те, що успіхи в навчанні - це не основне. Основне - ті самі софт скілз, які ми і намагаємося і тренувати, і оцінити більш-менш обʼєктивно. Взагалі, наразі дійсно дуже багато можливостей. Лише встигай за ними☺️

Ищу-брожу• 04 марта 2024
Муж с ними изначально как со взрослыми общался) сейчас ребенок во всю бинанс осваивает, ему очень интересно. А так, младший чуть ленивый, но мозгов твой ооочень. Если заинтересуется какой-то темой, изучит досконально! Сперва это была география, теперь вот футбол. Ну и два языка параллельно учат, так сложились обстоятельства
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И что? Это то, что умеют практически все сейчас, ну как умеют читать. И да, читать тоже может быть совершено не интересно
Меня много• 04 марта 2024
Ответ дляТріль!
дуже цікава тема
Є багато різних програм, конкурсів, стипендій для школярів-підлітків. Багато ресурсів в інтернет, де можна їх шукати, Фондів, конкурсів - купа. Але для участі в багатьох потрібне знання іноземної мови, хоча б на рівні B1. Незабезпечені, але талановиті, наприклад, можуть отримати гранти на навчання в школах і пізніше університетах
Тріль!• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
тобто не для тих в кого нема грошей.. може тому і нецінують це діти ті, які звикли до достатку..
в мене не було неаприклад ніколи репетитора, всю жагу до навчання я самоосвітою тримувала..
тому коли вчусь десь, то я намагаюся використати усі можливості що дає навчання
Україна наше все• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ну так да, это обязательное условие цивилизованного человека. Но это имеют далеко не все. А вы считаете это не обязательным?
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Какое о ношение то,что умеют все имеет к возможностям и удовольствиям? Это как чистить зубы - необходимость, а не возможность и тем более удовольствие
Тріль!• 04 марта 2024
Ответ дляМеня много
ну от щодо ресурсів в інеті. якщо в дитини трохи сдвг (я сама така), то серфіти інфу, в тому числі і мати великмй вибір навчальних програм - це ще більше розфокусовує. нам, сдвгшнікам, треба таки вчитися оффлайн, аби не розфокусовуватися і не виснажуватися, особливо якщо є сильна допитливість і все цікаво.. а інформаціі тонна в тому інтернеті
Меня много• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ви дуже помиляєтеся щодо читання. Читати і сприймати тексти наші школярі дуже погано вміють, на жаль. Не говорячи вже про висловлення ВЛАСНОІ думки щодо прочитанного. Тому я б не була аж настільки оптимістичною…
Україна наше все• 04 марта 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ну если вы про удовольствия, то вам в другие места надо
Лика-прилипка• 04 марта 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И про возможности в том числе.
Allein74999• 04 марта 2024
Большой хрен забит на все. Будущее далеко и призрачно. Живет одним днем.