Доброго вечора дівчата . Здала сьогодні аналіз на ХГЛ
Термін (акушерський 9 тижнів) лиш почався .
Минулого разу здавала кров на хгл у 6 тижднів ,був 21440 ,і результат який прийшов сьогодні -18460
Чому він так понизився ? Така різниця між термінами і показниками
Сьогодні ж після того як отримала результат записалась до лікаря та УЗД
Пісдкажіть в кого таке було ? На що очікувати?
Дівка в намисті• 04 марта 2024
Вы еще ни разу не делали узи? Зачем на 9 неделе все еще сдавать хгч?
Ответ дляДівка в намисті
Робила УЗД на 5 тижнів та 5 днів
Лікар сказала все добре і усе
Коли приходити наступного разу нічого не сказала ,тому я вирішила щоб себе не накручувати здам аналіз щоб знати що з малям все добре . Аж поки не ставати на облік
Лікар сказала все добре і усе
Lesik_2013• 04 марта 2024
Я здала на свою голову в 10 тижнів, у мене 44212, це нижче нижньої межі на 2 з чимось тисячі. Я всі нерви собі зїла за вихіднв доки дочекалася УЗД. При цьому, в деяких джерелах прочитала, що після 6000 ХГЛ вже не інформативний. І лише в 2х лабараторіях є щотижневі норми, в решті норми для 3 тижнів, наприклад 6-9.
Всех в сад• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
В середу УЗД записалась
А чого ви себе заспіль накручуєте і здаєте хгч?
Навіщо ви це все робите? Це ж ваща 101ша тема. Що не так?
Дівка в намисті• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Робила УЗД на 5 тижнів та 5 днів
Лікар сказала все добре і усе
А когда вы планировали стать на учет и почему вы сами себе назначаете обследования и анализы? Может разумнее уже стать на учет и консультироваться с врачом по всем беспокойным моментам. Плюс у вас уже на носу первый скрининг. Вы на него тоже сами себя направите?
Умничка-помощничка• 04 марта 2024
На цьому терміні ХГл вже неінформативний, тут вже УЗД роблять, має бути серцебиття.
Ответ дляLesik_2013
Так що в ітозі вийшло ? Все добре ?
Судячи по аналізу різниця у 3 тижня
Lesik_2013• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Так що в ітозі вийшло ? Все добре ?
Судячи по аналізу різниця у 3 тижня
Так, сьогодні була на УЗД, все в нормі
Завжди мало• 04 марта 2024
Зачем вы его сдаете все ? У меня он не рос вообще , стоял на месте , смотрите на узи
Всех в сад• 04 марта 2024
Автор, без образ, ваші теми показують, що у вас якась паніка нездорова. Вам обов´язково про це треба сказати лікарю.
Ответ дляДівка в намисті
Аяма ,ви такі розумні
Для того щоб стати на облік я записана до лікаря ,в кінці березня ,щоб далі надала всю інформацію що потрібно для того щоб стати на облік
Причому тут направити себе і т д ? Я зробила цей аналіз для того шоб не їсти себе в голові , тим паче що це дуже довгоочікувана ,тому я гадаю не вам судити чому я його здаю і т з
Дівка в намисті• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Аяма ,ви такі розумні
Так вы сделали анализ и по факту едите себя! А был бы у вас врач, вы бы ему написали или позвонили и все было бы ок. Когда беременность долгожданная, то и врач подбирается для наблюдения и родов заранее, потому что это очень важно
Оле Лукойе• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Аяма ,ви такі розумні
Ви здали аналіз, щоб не їсти собі голову. То не їжте вже. Чекайте на візит до лікаря.
Ответ дляВсех в сад
Та думайте як бажаєте ,це суто ваша думка
В моїх темах є конкретна ситуація і конкретне питання ,якщо немає що відповісти ,мовчіть краще ,а не хоть би й що писати
Як всієї ситуації не знаєте ,то і не треба говорити зайвого
Ответ дляДівка в намисті
Біда в нас з лікарями
Щоб записатись ,ще 26 лютого дзвонила ,білижній прийом 20 березня
Тому попадаю до іншої в приватну ,але її довго не буде ,тому явно шо вагітність вести не буде
Дівка в намисті• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Девушка! Обратитесь к специалистам, то есть врачам! Здесь не профильный форум докторов. Не перекладывайте ответственность
Дівка в намисті• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Біда в нас з лікарями
У вас это где?
Ответ дляДівка в намисті
Уявіть собі ,звернусь
Аби шо попало не варто писати ,як мінімум є люди можливо в кого були такі випадки ,тому і запитую
А не такі розумні як ви висловлюєте свою думку якого фіга тут сидіти
Зупка_цем• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Так
А зачем на таком сроке сдавать хгч?? Какая цель? Сразу скажу по хгч срок не устанавливают
Ответ дляЗупка_цем
Як мені пояснили ,при хорошому перебігу хгч росте до 12 тижня .потім поступово знижується
Чому так хвилююсь тому що від меншого строку був більший ніж зараз
бювет_в_обед• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Аяма ,ви такі розумні
Автор, это Ваш 3тий ребенок?
Зупка_цем• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Аяма ,ви такі розумні
А у нас один гинеколог в стране, к другому не судьба сходить, надо ненужные ан сдавать и мозг потом выносить
Зупка_цем• 04 марта 2024
Ответ дляАнна-9e28
Вы не правы, найдите врача