Покращена• 04 марта 2024
В шоці з мужа і його вчинку
я страшно зла на мужа , яке ж воно дурне купила книжечку в дитині таку ж саму як вона вже має, так звісно в дитини багато книжечок але але , можна ж запамʼятати що такая сама книжечка в дитини вже Є тих батько , чи ти дурний зовсім що не здатний запамʼятати що в дитини вже є такая книжечка, дитині два роки чекала що тато приведе книжечку , а привіз оце така ж саме як є . Як гадаєте що це , дурість чи пофігізм . Незнаю знаю одне що розмовлять з ним не буду на його повідомлення не реагую принципово . Як так поїхати і таке купити
Все і одразу• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Так злюсь , дитина чекала сюрприз, але звісно про розлучення мова не йде просто не приємно і виявляється він з дитиною зовсім не читає коли я йду кудись ненадовго, бо я читав би то бачив би то а так
А чоловік витратив свій час, гроші.
Чи чоловік то таке, сміття?
Прокачую сідниці• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Дитина чекає на тата або на сюрприз?!
Чебураха з перцем• 04 марта 2024
Ответ дляМадамОхмури
Розлучайтеся
Правильно. Потом он родит себе ещё одного ребёнка , а книжечка уже есть!
Незнакомлюся• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
заставьте его смоктать грушку
Тра Ля Ля• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Допобачення тему закриваю
Та яке там допобачення, раз за книжку розвели тут полонез Огінського , то за 99 грн взагалі марлєзонскій балет подивимося в 16 актів))))
julia-678c• 04 марта 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Блін, ну тема один в один, як про грушки)))) тепер книжечка.
Автору до грушек як до Києва рачки
Пьяная вишня• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Автор, перестаньте злиться на мужа.
Мой ни разу книжечку не купил, это была моя обязанность покупать книжечки и читать их ребёнку. Он с дочкой играл конечно, но в основном в активные игры :прятки, потом на велосипедах катались.
Если бы купил книжечку, даже такую как есть, я бы точно не расстроилась
Бідося• 04 марта 2024
Мій чоловік взагалі не купляв книжечки дитині, а вона так хотіла ту книжечку, я йому і прямо казала вже- купи книжечку, він обіцяв і приходив без книжечки. Прийшлось нам розлучитись, тепер я вийшла заміж за продавця книжечок і кожен вечір він приносить різну книжечку. Чого і вам бажаю
Просто каралева• 04 марта 2024
Ответ дляБідося
А треба,щоб однакову приносив.
Чебураха з перцем• 04 марта 2024
Ответ дляБідося
Теперь приз переходит к вам! Слово книжечка встречается чаще, чем у автора)
Лапка• 04 марта 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
сектор Приз на барабане 🤣
Иииии в подарок.....
КНИЖЕЧКА!
Менее Более• 04 марта 2024
в угол его поставьте, что ли... я сама не помню что уже покупала, а что нет. вы и себя накрутили, и ребенка, вместо того, чтоб просто посмеяться над ситуацией
18 мнеУЖЕ• 04 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Щось мені здалося, що дурне у вас не чоловік
не чоловік, а муж
Капризуля• 04 марта 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Треба продати книжечку, а за ті гроші закрити тему..
Латексне альтер ЕГО• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
Допобачення тему закриваю
Просто заради цікавості, а скільки книжечок ви прочитали?
Шукаю трусики• 04 марта 2024
Ответ дляПокращена
От не брешіть що читаєте. По вашій писанині видно, що і Абетку ледь дочитали.
Помидорина• 04 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
мой в два года вообще грозился другого ребенка из сада привезти... они там все на одно лицо говорил
Тим більше, що зранку все рівно відводити
Фея_3уровень• 04 марта 2024
Я вам страшніше скажу,я так само вчинила як ваш чоловік...теж в шоці.
Все до блиску• 05 марта 2024
страшенно злий на жінку, зварила знову вермішельку, чи ти дурна чи що, вчора була та вермішелька і позавчора, і у четвер також вермішелька така сама, звісно я можу й рік їсти ту вермішельку але але можна ж запам´ятати, що ти вже варила вермішельку, я так чекав пюрешечку а на тарілці знову вермішелька така сама, як так, розмовляти з жінкою не буду принципово через ту вермішельку, як так вийти на кухню і таке зварити, вермішелька, вермішелька, вермішелька, бачити її вже не можу, піду краще дитині книжечку куплю.
Голодаю• 05 марта 2024
Ответ дляБідося
Ви зробили мій ранок