04 марта в 23:36

Чим допомогти цій калатеї?

Підкажіть, будь ласка, що з нею і чим зарадити їй. Полив помірний, оприскую, стоїть не на протягах
Дама_с_караваем 04 марта в 23:40
Вони примхливі.У мене не прижилась, а мені вони так подобаються!
Чемна панночка 04 марта в 23:40
переливаете, скорее всего.
Tammy21 04 марта в 23:52
У нас такий же обскубиш з аналогічними симптомами, тільки юка (?) Я вже все перепробувала, але марно. Живе, але не росте практично та сохне на кінцях. Дивилася відео де говорилося, що то може бути через воду занадто очищену чи хлоровану. Не знаю чи це причина. Інші росли ок себе почувають, окрім фікуса.
автор Тишком_нишком 05 марта в 00:01
Ответ дляЧемна панночка
переливаете, скорее всего.
Пробую землю і як сухо, то ллю. Хз, шо їй треба. Це не шкідник хоч? Але поруч інші рослини стоять, з ними все ок
автор Тишком_нишком 05 марта в 00:03
Ответ дляTammy21
У нас такий же обскубиш з аналогічними симптомами, тільки юка (?) Я вже все перепробувала, але марно. Живе, але не росте практично та сохне на кінцях. Дивилася відео де говорилося, що то може бути через воду занадто очищену чи хлоровану. Не знаю чи це причина. Інші росли ок себе почувають, окрім фікуса.
Оце коли не знаєш причину - це мені найгірше. Воду я гарно відстоюю. Вона в мене нехлорована, зі скважини, але вапняний наліт через неї, я її відстоюю. Поливаю нехолодною водою все. А оприскую взагалі покупною)
Чемна панночка 05 марта в 00:05
Ответ дляТишком_нишком
Пробую землю і як сухо, то ллю. Хз, шо їй треба. Це не шкідник хоч? Але поруч інші рослини стоять, з ними все ок
шкидники обычно видно.
Их надо раз в 2 недели эпином брызгать.
Чемна панночка 05 марта в 00:06
Ответ дляTammy21
У нас такий же обскубиш з аналогічними симптомами, тільки юка (?) Я вже все перепробувала, але марно. Живе, але не росте практично та сохне на кінцях. Дивилася відео де говорилося, що то може бути через воду занадто очищену чи хлоровану. Не знаю чи це причина. Інші росли ок себе почувають, окрім фікуса.
сохнет на концах - обычно это от сухого воздуха.
Чемна панночка 05 марта в 00:07
Ответ дляТишком_нишком
Оце коли не знаєш причину - це мені найгірше. Воду я гарно відстоюю. Вона в мене нехлорована, зі скважини, але вапняний наліт через неї, я її відстоюю. Поливаю нехолодною водою все. А оприскую взагалі покупною)
возьмете меня в цветочки?)))
Удобрением не обижаете?))
автор Тишком_нишком 05 марта в 00:09
Ответ дляЧемна панночка
возьмете меня в цветочки?)))
Удобрением не обижаете?))
)) Там при посадці було додане добриво, більше я не підживлювала нічим, взимку нічого не підгодовую зазвичай
Tammy21 05 марта в 00:09
Ответ дляЧемна панночка
сохнет на концах - обычно это от сухого воздуха.
Теж так думала, але у нас майже три місяці стояв зволожувач. Опалення -- підлога, і вмикаємо рідко, ще вона у ванні у нас стояла, де постійно хтось плескається.
Вона вже рік так шкандибає, подивимося, може весною-літом, на терасі щось зміниться.
автор Тишком_нишком 05 марта в 00:12
Ответ дляЧемна панночка
сохнет на концах - обычно это от сухого воздуха.
От блін( Ще ж і капітально як сохне, зараза( Ніякої краси. Повітря дійсно сухе, бо опалення, а обприскування йому до лампочки, бачу. Шось такі квіти не дуже мені підходять в такому випадку
Шотуткоїться? 05 марта в 11:34
Ответ дляТишком_нишком
От блін( Ще ж і капітально як сохне, зараза( Ніякої краси. Повітря дійсно сухе, бо опалення, а обприскування йому до лампочки, бачу. Шось такі квіти не дуже мені підходять в такому випадку
1. обробіть від шкідників актеліком або фітовермом згідно інструкції. Кліща не видно неозброєним оком, але він є. Судячи з листочків , то там цикламеновий кліщ. Фітовермом можна працювати навіть в жилій кімнаті.
2. Полив відстояною мягкою водою. Змягчити воду допоможе жменя торфу
3. Не бачу який грунт. Купіть спеціальний грунт для марантових або сенполій.
автор Тишком_нишком 05 марта в 12:54
Ответ дляШотуткоїться?
1. обробіть від шкідників актеліком або фітовермом згідно інструкції. Кліща не видно неозброєним оком, але він є. Судячи з листочків , то там цикламеновий кліщ. Фітовермом можна працювати навіть в жилій кімнаті.
2. Полив відстояною мягкою водою. Змягчити воду допоможе жменя торфу
3. Не бачу який грунт. Купіть спеціальний грунт для марантових або сенполій.
Дуже дякую за поради, зроблю