муха в кедах• 05 марта 2024

Будинок тишком-нишком перевели на осбб, шось бігали - підписи збирали

всі проти були, тупо назначили якийсь платіж який більше, ніж в ЖЕК платили. Тепер висвічується в ПриватБанку мені. Як з ними боротися тепер? Шо ЖЕК нічого не робив, що ці шахраї. Не буду платити ні копійки
Заставляличка• 05 марта 2024
Не платіть нам то що

Кракадэ• 05 марта 2024
А ви чому на збори не ходили? Яким чином усі були проти й створили ОСББ? Для мене ОСББ - супер! Все для будинку, а не невідомо куди йшли гроші
Ласую колобками• 05 марта 2024
Яка а кількість підписів була за переведення?
Качка в тапцях• 05 марта 2024
Покажіть скрін платежа.
ИграйМойГормон• 05 марта 2024
Радійте, бо ОСББ це чудово
автор муха в кедах • 05 марта 2024
Ответ дляКракадэ
Ходили, всі проти, вони самі собі намалювали, щоб нажитись на людях.
Бутерброд з ікрою• 05 марта 2024
Не придумуйте. Осбб тишком нишком неможливо створити. Були збори і люди проголосували не так, як вам хотілося.
Нічого вже не зробите, платіть. Власність - це не лише права, але й обов´язки.

автор муха в кедах • 05 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
Без поняття. Вони тишком нишком все
Василина Семеніч• 05 марта 2024
ОСББ это отлично, у меня одна квартира на жеке и три на осбб, это несравнимо.
Гарантую неперелевки• 05 марта 2024
Не переживайте,автор, зато скоро потеплеет и у вас теперь будет новая тема для обсуждения с подругами на лавке возле подъезда
Бутерброд з ікрою• 05 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ну автор же пише, що ’всі проти були’. За її версією - нуль . :)
Ласую колобками• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
Збирайте підписи усіх хто проти. Пред´являєте в компанію, що перевела вас с Жека, і кажіть що переведення незаконне(фальсифікація данних)
автор муха в кедах • 05 марта 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Всі проти були, самі по собі придумали і перевели. Вони шахраї
Гарантую неперелевки• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
Тут треба шапочку з фольги срочно
Бутерброд з ікрою• 05 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
Ви що, автор цим займатися не буде.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 марта 2024
Сейчас массово предлагают перейти на осбб,коммунальная служба не тянет хозяйство,все угроблено и разбито,хотят переложить на плечи жильцов
Попразендовна• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
То забирайте підписи про незаконне створення осбб і подавайте до суду, нехай вони приводять тих людей які у них стоять в заяві про створення осбб.
Гарантую неперелевки• 05 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Что переложить? Распределение денег по назначению? Бо жеки устали пиз..ть?
Ласую колобками• 05 марта 2024
Вчора тут була тема про безкоштовні консультації з адвокатами України, пошукайте

Бутерброд з ікрою• 05 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну так це якби логічно, твоя власність = твоя відповідальність.
Голова колгоспу• 05 марта 2024
Наш будинок теж з пів року як перевели. Поки нарікаь немає. Це точно ’не тишком -нишком’. Має бути 50%+1 за. (згідно площі). Звісно, є категорія людей, котрим все не так.
Пожмаковна• 05 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Тут треба шапочку з фольги срочно
Фольга подорожала)) тишком нишком
И_В_офигительных_штанах• 05 марта 2024
У нас так спортивну площадку перевели в парковку. Зібрали мешканців будинку, більшість проти. Тоді організувались водії подали що площадка на декілька будинків у користуванні і кількістю голосів змогли перевести в парковку
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну деньги ещё надо иметь,а если дом старый и живут больше пенсионеры с очень большой пенсией,2500, то это тоже не выход
Кіма кепка• 05 марта 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Радійте, бо ОСББ це чудово
Далеко не завжди це чудово!!! Я автора дуже розумію. На ЖЕК є важелі впливу з боку владних структур, на голову правління нема, скрізь відповідь: збирайте збори і обирайте нового.
У нас рівень корупції страшний
ВыФсеВрете• 05 марта 2024
Никакой конкретики, только ’ тишком нишком, шахраї’. Откуда вы знаєте, что шахраї, если только что перешли на осбб?
Автор тролль.
Гарантую неперелевки• 05 марта 2024
Ответ дляПожмаковна
Фольга подорожала)) тишком нишком
Срочно писать Зеленскому. Все против подорожания.
Пожмаковна• 05 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Это в министерство фольги писать надо
Гарантую неперелевки• 05 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А у них субсидии нет разве? Должна быть и на этот платеж
Кіма кепка• 05 марта 2024
Ответ длямуха в кедах
Вірю. По гарячих слідах пишіть в адміністрацію, поліцію і прокуратуру. Заявляйте про підробку підписів