Боневтікла• 05 марта 2024

Эндометрий 17,5 см

Это обязательно чистить? Месячных нет
Мелочунь• 05 марта 2024
Миллиметров может?
автор Боневтікла • 05 марта 2024
Ответ дляМелочунь
Миллиметров может?
Да, мм
Мелочунь• 05 марта 2024
Ответ дляБоневтікла
Да, мм
То ва ми врач должен сказать. Эндометрий меняется в зависимости от дня цикла.
Дуже дуже вумна• 05 марта 2024
а який Ваш вік? чи взагалі раніше цикл був регулярний? коли здавали гормони і які їх результати?
Мальдивирую• 05 марта 2024
Згідно сучасного протоколу - ні, не обовʼязково якщо вам до 50 років. Якщо є можливість зробити УЗД з доплером, то треба подивитися чи немає нетипових ділянок
автор Боневтікла • 05 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
43, регулярный, не сдавала
Мальдивирую• 05 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Рівень гормонів значення не має
Дуже дуже вумна• 05 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Рівень гормонів значення не має
якраз має. наприклад гормони щитоподібної, пролактин хоча би
Мальдивирую• 05 марта 2024
Хто там вліпив 🤦‍♀️ покажіть мені де в стандартах є пункт по визначенню гормонів?
Мальдивирую• 05 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Яка у вас освіта?
Я лікар. Будемо далі дискутувати, чи все ж таки краще щоб кожен займався своєю справою?
автор Боневтікла • 05 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Гормоны щитовидной в нлрме
Леді Душка• 05 марта 2024
До лікаря. В мене був 11мм. треба було піти до лікаря за гормонами. Я не пішла. 2 місяці не було місячних. Була майже щаслива. Потім як полило. На 8 день обільних місячних в мене було 15мм. призначили гормони, через місяць чистка, бо не припинялось, гемоглобін впав сильно. Після чистки кров не зупинялась. Знов чистка. То вже було 3 місяці кровотечі. Потім важка гормональна артилерія та медикаментозний клімакс.
Цвірінь• 05 марта 2024
У меня был 16 мм, мазало в середине цикла. Пошла в больницу сказали ложится на чистку, отпросилась еще на один цикл, прошли месячные, узи показало 16.4 мл эндометрий, сказали однозначно ложиться потому что потом начнется кровотечение. Почистили, назначили КОК, 4 мес была на Клайре ( мазало весь срок), 1,5 года на Жанин, держу эндометрий в норме. Мне сейчас 44 г., начались проблемы с эндометрием в 41.
Лгин• 14 марта 2024
А как у вас определили ендометрий? С какой целью делали узи?
автор Боневтікла • 14 марта 2024
Ответ дляЛгин
УЗИ сделала
В связи с задержкой