05 марта в 18:40

Керхер пароочисник, яка вода?

Дівчата всім доброго вечора, скажіть будь ласка, в кого є пароочисник, хто яку воду заливає в Керхер? Чи дійсно потрібно тільки дистильована чи можна з фільтру обратного осмосу?
LoveYouOrNot 05 марта в 18:41
Заливаю з фільтра-глечика.
1 1
автор Банка з медом 05 марта в 18:41
Ответ дляLoveYouOrNot
Заливаю з фільтра-глечика.
Дякую 🙏
Лукава_Кiшка 05 марта в 18:43
В мене не керхер, але подібний. Заливала також очищену воду, але це не допомогло. Зараз розібрали його на чистку, він білий від накипу всередині. Далі тільки дистольвану воду
Из Виа-гры 05 марта в 18:50
Звичайна вода навіть очищина чи з автомата чи з джерела має мінерали, які вормують накип, а накип забиває сопла

А дистильована вода то просто вода, і вона не робить накип
Анонимус Я 05 марта в 18:54
Купляла воду спеціально
автор Банка з медом 05 марта в 19:00
Ответ дляЛукава_Кiшка
В мене не керхер, але подібний. Заливала також очищену воду, але це не допомогло. Зараз розібрали його на чистку, він білий від накипу всередині. Далі тільки дистольвану воду
Зрозуміло, дякую 🙏
Вам телефонограмма 05 марта в 19:03
В мене на кухні кран з фільтром. Звідти наливаю. Керхер пароочисник є, але я не в захваті
Зубожиння 05 марта в 19:14
Обычную, а когда уехали на полтора года, почистила их кислотой, забился, опять обычной водой, главное оставлять там воду на долго не надо
автор Банка з медом 05 марта в 19:15
Ответ дляИз Виа-гры
Звичайна вода навіть очищина чи з автомата чи з джерела має мінерали, які вормують накип, а накип забиває сопла

А дистильована вода то просто вода, і вона не робить накип
Зрозуміла, дякую 🙏
Т.Р. 05 марта в 19:15
Автор, а что за модель? есть со встроенным фильтром, туда требуется именно обычная вода из под крана, Дистиллированная даже вредна. Да и не напасешься ее, если честно
автор Банка з медом 05 марта в 20:10
Ответ дляТ.Р.
Автор, а что за модель? есть со встроенным фильтром, туда требуется именно обычная вода из под крана, Дистиллированная даже вредна. Да и не напасешься ее, если честно
Сейчас не посмотрю, он дома а мы у свекрови((
Поліцейський патруль 09 марта в 16:50
Ответ дляВам телефонограмма
В мене на кухні кран з фільтром. Звідти наливаю. Керхер пароочисник є, але я не в захваті
В чому саме ви не в захваті? Можете більш докладно розписати? Бо якраз думаю над покупкою.