Зрадорозганячка• 05 марта 2024
Ексфоліант при розацеа
Дівчата, підкажіть. В мене розацеа на щоках і шкіра схильна до сухості. Для відлущення використовую гомаж. Креми, тонік, сироватка та маска час від часу як догляд. Буває ніби шкіра плюс мінус нічого(ве я про сухість), але коли наношу вв крем, на щоках одразу видно сухі лусочки. Користуюсь лише ним, про тональний пудру чи румʼянаі т д мови бути не може. Виглядає то все жесть. Ніколи не можу виглядати нормально нафарбована, а шопопало завжди. Таке ж на шкірі під очима- наношу консилер, а воно все як тріщинами і сухими складками вкрито😡
Що ви використовуєте як ексфоліант для сухої реактивної шкіри? Чи є в когось такі ж проблеми? На кого не гляну- у всіх нормальний макіяж.
Зрадорозганячка
• 05 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Бабор ензимна пудра нормально мені
Дякую. Загуглю
Брюнетка в Мармеладе• 05 марта 2024
Так вам треба догляд саме для вашої шкіри, подивіться Norel в них є для шкіри з розацією, або більш дорога Мастелі