Царевна в уггах• 05 марта 2024
Покритикуйте мои хотелки
Отговоите от покупке или наоборот
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Хто пише, що масивна підошва вже антитренд
Стаття Vogue від 05.02.2024
Деякі тренди співіснують паралельно. І це правильно, бо є одяг, до якого категорично не підходять балетки та інше дуже лаконічне взуття на абсолютно тонкій підошві. Але відчуваю, що скоро майже всі носитимуть балетки під широкі мішкуваті джинси та брюки або мініспідниці))
А ось і я• 05 марта 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Балєтки( соррі не знаю як українською) вкоротять візуально ваші ноги..а лофери на тракторній підошві зроблять образ грубим..і наче вже вони з моди виходять
Балетки не просто вкоротять ноги та додадуть диспропорції, а ще й зроблять фігуру більш масивною, особливо ноги. Тому це взуття для худесеньких-тонесеньких. Проте то справа індивідуальна, комусь все одно, як виглядати, головне, щоб модно))
Жена сантехника• 06 марта 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Может не нужно обувь покупать в не обувном магазине?
Или цена сильно хорошая?
У Манго все в порядке с качеством кожаной обуви, на 20 лет ее сейчас никто не покупает