Послушная• 06 марта 2024

Підтримав вторгнення

Скажіть будь ласка ,який артист , співак чи інша знаменита людина з росії вас розчарувала тим що підтримала вторгнення росії в Україну ? Я розумію що розчарували напевне всі чи майже всі хто підтримав вторгнення? Але можливо конкретно ви були чиїмось фанатом ,чи вам просто подобалася творчість цієї людини , чи був класний актор і вам подобалися його ролі в серіалах . І тут ви дізналися що ця людина підтримала вторгнення .
jabubu• 06 марта 2024
Ответ дляol_kin
У мене не російська, але розчарування життя прям, співачка LP на днях підтримала росіян і полетіли відміни концертів в Прибалтиці і т.д. А розчарування просто до сліз.
Вона вже вибачалася за це, бачила відео, але слово нє воробєй

Luda1307• 06 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Підтримує агресію чи мовчить?
Не просто підтримує, ще і ядом плює в українців
burtsevat• 06 марта 2024
А мне интересно - будь жив Высоцкий, что бы сказал/ сделал... Сильнейшая личность был
Rolovskaya• 06 марта 2024
Ответ дляПодрысь
Зиверт нравилась, как новая звезда. Но, она ничего не хочет комментировать, типа из тех, кто политикой не интересуется ((
Ніби вона з нашим Максом Барских мала дует, чи то не вона? Щось знайоме…
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляburtsevat
За нього син сказав у Манучарова. Висоцький у труні вертиться.
pupsik_y• 06 марта 2024
Батурин, козел. Родом из Украины, да там большинство таких
Brita• 06 марта 2024
Ответ дляRolovskaya
А як думаєте, йому нічого за таке не буде? То ж рашкостан, там свободи слова немає… Цікаво, де він зараз живе.
Панин? В Америке
tarveldy• 06 марта 2024
Ответ дляБавовнятко
Я перестала слушать когда-то любимую Агату Кристи. Потому что один из братьев нормальный, а второй наглухо ватноголовый.
Вже ні, але той що був нормальний по ходу отримав безліміт на наркотики і бухло
tarveldy• 06 марта 2024
Ответ дляПослушная
Арія теж підтримала вторгнення ? Просто я про це нічого не чула
Ще в14

СвітланкаОК• 06 марта 2024
Любила пісню кози драної гагаріної Обезоружена. Срачки їй бажаю.

А так в принципі шкода, що вже серіал Ліквідація не подивлюсь, бо там потвора на потворі (((
tarveldy• 06 марта 2024
Пехов (( нічого не сказав, ні за ні проти, тупо мовчки
Zanka_• 06 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК

До речі, досі дивує, як Машков може ті зюги на театрі ліпити, коли в нього навіть дочка проти війни і за Україну виступає.
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Ютубери мене зате порадували) Хєсуса дивилася здавна і продовжую.
Lemongrass• 06 марта 2024
Самое большое разочарование - Цескаридзе.
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Шкода його, він же творчий елемент був у групі, той другий більше як менеджер. Ну, переламаність по життю якраз підтягує речовини.
tarveldy• 06 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Коли він останній раз був у Києві, я була на концерті, він геній але наркотики і горілка його з´їли, а зараз він така ж істота як і 99% кацапів
Prervana• 06 марта 2024
Ответ дляasjaua
Моя донька виросла на колисковій з арії ’засипай’, просила мене співати їй пісню цю ’там де я в тебе на лучках засинаю’ і сама її знала повністю та співала ’от клая до клая в нєбє огні згалают’))
Ну конечно жаль, что тут сказать, за рокеров прям сцуко аж обидно. Ссыква всякая типа Асти - ясно-понятно, но эти... Ну, штош. Меня радует, что все же есть нормальные люди там. И я понимаю что мявкнуть против - это в их случае таки подвиг, потому что такой мяв тянет за собой дырку в кошельке. А у всех дети, семьи и кредиты, жрать им в Испаниях и Америках особо не на что будет. Они не Пугачева. Спасибо и на том, что пыхтят, морозятся от концертов в ’свежих’ регионах и не устраивают показуху в стиле Охлобыстина в погоне за баблом.
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляPrervana
ЧайФ як?) Улюблена група чоловіка, ніби щирі, Пси з окраїн дуже я любила. Собаки блін. Я думала там мозок є, а там колхозан.
miks• 06 марта 2024
Ответ дляtarveldy
О, я думала, мені здалося. Другий мовчить, але дивитись на нього неможливо, такий запухший.

miks• 06 марта 2024
Ответ дляtarveldy
О, я теж була на концерті у вересні 2021. І тільки через те, що знала його позицію.
Prervana• 06 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Чайф кажись скурвился, под шумок с Самойловым-старшим(
Чаюри• 06 марта 2024
Ответ дляPrervana
Я ще іноді можу підслухувати Янку, бо не вірю в її мілітарність, але це теж важко зараз слухати, ніби попільничка з кровавими недопалками.
Prervana• 06 марта 2024
Ответ дляЧаюри
У меня в плейлисте по прежнему и Янка, и Летов, и Хой, и Цой) К покойничкам у меня точно никаких претензий. Остальные по ситуации, но особо упоротых конечно выкинула из плейлиста, из вредности. С новыми молодыми дарованиями не складывается, местами хорош Shortparis, но уж очень они мутные. Сейчас залипла на Аигел, невероятные. Но они татары, послали в сраку рашку прям мощно, со спецэффектами и выехали на все 4 стороны.
Тельма• 06 марта 2024
Антипенко открыто выступил за войну. А сколько снимался в Киеве - не перечесть. Практически своим его считали
nitka83• 06 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Так, наробив жінці 8 дітей, зробив із нормальної людині притрушену вічну декретницю,ще й заморену , заставив відмовитись від картери , хоча вона була доволі успішна . А тепер каже’я взяв целібат- ти мені тепер не дружина а сестра’ коротше ,мало того що чмо,ще як людина гімно
Жінка його яскрава гарна Оксана Арбузова, запам´ятала її по фільму Авария дочь мента. Вона і була гарна, в 13 році бачила її з ним на якомусь фестивалі, виглядала молодо, але в лахмітті і платок бабський на голові. Він хвора людина, просто спаскудив життя багатьом. І з священником можна бути щасливою жінкою, просто чоловік має бути гідний. А це гімно кацапське кончане
nitka83• 06 марта 2024
Ответ дляLuda1307
Я також дуже розчарована LP. Купила квитки, мріяла потрапили на концерт в Україні...
Вона ж наче вибачилась. Теж неочікувано, перестала слухати
asjaua• 06 марта 2024
Ответ дляburtsevat
Те саме що і Шнур. Ви ж не вважаєте що при совєтах опозиційний актор міг спокійно жити в розкоші у москві і одружитись на француженці?)
asjaua• 06 марта 2024
Ответ дляPrervana
Зараз там все іде до того що просто мовчати недостатньо. Їх зараз всіх нагнуть. Прийдеться їм обирати душа чи бабки.
ЛерусикП• 06 марта 2024
Нравились песни группы ’Звери’...и солист, был адекватным человеком. Приезжал в города, с концертами и говорил, хотите мол со мной увидеться, приходите в такое то место устроим ’ссуботник’ пособираем мусор...хорошие поступки делал... а потом... не давал комментарии по поводу войны... вот его и отправили, на Донбас. Не поддерживаю/но и не порицаю. Не знаю что бы сама делала, в такой ситуации... не Бог чтоб судить( обидно...что из нормальных людей делают мусор.
Нравился актер Олег Меньшиков, вот он очень разочаровал...не думала что такая вата.
А вот Майков -пчелка с Бригады очень сильно приятно удивил. Про Галкина, Пугачеву, ДДТ, Би-2, Урганта и так знала что они порядочные люди.
natali ja• 06 марта 2024
Ответ дляil-mari
это не на неделе моды7 Орнелла мутти туда с дочко при ехала
Не знаю точно откуда. Это скрины с видео. На заднем фоне руснявая двухголовая курица