Послушная• 06 марта 2024
Підтримав вторгнення
Скажіть будь ласка ,який артист , співак чи інша знаменита людина з росії вас розчарувала тим що підтримала вторгнення росії в Україну ? Я розумію що розчарували напевне всі чи майже всі хто підтримав вторгнення? Але можливо конкретно ви були чиїмось фанатом ,чи вам просто подобалася творчість цієї людини , чи був класний актор і вам подобалися його ролі в серіалах . І тут ви дізналися що ця людина підтримала вторгнення .
Rolovskaya• 06 марта 2024
Ответ дляПодрысь
Зиверт нравилась, как новая звезда. Но, она ничего не хочет комментировать, типа из тех, кто политикой не интересуется ((
Ніби вона з нашим Максом Барских мала дует, чи то не вона? Щось знайоме…
СвітланкаОК• 06 марта 2024
Любила пісню кози драної гагаріної Обезоружена. Срачки їй бажаю.
А так в принципі шкода, що вже серіал Ліквідація не подивлюсь, бо там потвора на потворі (((
Ответ дляСвітланкаОК
До речі, досі дивує, як Машков може ті зюги на театрі ліпити, коли в нього навіть дочка проти війни і за Україну виступає.
Ответ дляЧаюри
Шкода його, він же творчий елемент був у групі, той другий більше як менеджер. Ну, переламаність по життю якраз підтягує речовини.
Коли він останній раз був у Києві, я була на концерті, він геній але наркотики і горілка його з´їли, а зараз він така ж істота як і 99% кацапів
Ответ дляasjaua
Моя донька виросла на колисковій з арії ’засипай’, просила мене співати їй пісню цю ’там де я в тебе на лучках засинаю’ і сама її знала повністю та співала ’от клая до клая в нєбє огні згалают’))
Ну конечно жаль, что тут сказать, за рокеров прям сцуко аж обидно. Ссыква всякая типа Асти - ясно-понятно, но эти... Ну, штош. Меня радует, что все же есть нормальные люди там. И я понимаю что мявкнуть против - это в их случае таки подвиг, потому что такой мяв тянет за собой дырку в кошельке. А у всех дети, семьи и кредиты, жрать им в Испаниях и Америках особо не на что будет. Они не Пугачева. Спасибо и на том, что пыхтят, морозятся от концертов в ’свежих’ регионах и не устраивают показуху в стиле Охлобыстина в погоне за баблом.
Ответ дляPrervana
ЧайФ як?) Улюблена група чоловіка, ніби щирі, Пси з окраїн дуже я любила. Собаки блін. Я думала там мозок є, а там колхозан.
Ответ дляЧаюри
Я ще іноді можу підслухувати Янку, бо не вірю в її мілітарність, але це теж важко зараз слухати, ніби попільничка з кровавими недопалками.
У меня в плейлисте по прежнему и Янка, и Летов, и Хой, и Цой) К покойничкам у меня точно никаких претензий. Остальные по ситуации, но особо упоротых конечно выкинула из плейлиста, из вредности. С новыми молодыми дарованиями не складывается, местами хорош Shortparis, но уж очень они мутные. Сейчас залипла на Аигел, невероятные. Но они татары, послали в сраку рашку прям мощно, со спецэффектами и выехали на все 4 стороны.
Ответ дляmargaritavoronina1
Так, наробив жінці 8 дітей, зробив із нормальної людині притрушену вічну декретницю,ще й заморену , заставив відмовитись від картери , хоча вона була доволі успішна . А тепер каже’я взяв целібат- ти мені тепер не дружина а сестра’ коротше ,мало того що чмо,ще як людина гімно
Жінка його яскрава гарна Оксана Арбузова, запам´ятала її по фільму Авария дочь мента. Вона і була гарна, в 13 році бачила її з ним на якомусь фестивалі, виглядала молодо, але в лахмітті і платок бабський на голові. Він хвора людина, просто спаскудив життя багатьом. І з священником можна бути щасливою жінкою, просто чоловік має бути гідний. А це гімно кацапське кончане
Ответ дляPrervana
Зараз там все іде до того що просто мовчати недостатньо. Їх зараз всіх нагнуть. Прийдеться їм обирати душа чи бабки.
Нравились песни группы ’Звери’...и солист, был адекватным человеком. Приезжал в города, с концертами и говорил, хотите мол со мной увидеться, приходите в такое то место устроим ’ссуботник’ пособираем мусор...хорошие поступки делал... а потом... не давал комментарии по поводу войны... вот его и отправили, на Донбас. Не поддерживаю/но и не порицаю. Не знаю что бы сама делала, в такой ситуации... не Бог чтоб судить( обидно...что из нормальных людей делают мусор.
Нравился актер Олег Меньшиков, вот он очень разочаровал...не думала что такая вата.
А вот Майков -пчелка с Бригады очень сильно приятно удивил. Про Галкина, Пугачеву, ДДТ, Би-2, Урганта и так знала что они порядочные люди.