Послушная• 06 марта 2024

Підтримав вторгнення

Скажіть будь ласка ,який артист , співак чи інша знаменита людина з росії вас розчарувала тим що підтримала вторгнення росії в Україну ? Я розумію що розчарували напевне всі чи майже всі хто підтримав вторгнення? Але можливо конкретно ви були чиїмось фанатом ,чи вам просто подобалася творчість цієї людини , чи був класний актор і вам подобалися його ролі в серіалах . І тут ви дізналися що ця людина підтримала вторгнення .
Prervana• 06 марта 2024
Ответ дляasjaua
Зараз там все іде до того що просто мовчати недостатньо. Їх зараз всіх нагнуть. Прийдеться їм обирати душа чи бабки.
И я понимаю, что жрать захочешь - рот закроешь. Хоть и звучит каламбурно, но увы, жестокая правда жизни. Будет греть хотя бы то, что эти люди изначально показали свое отношение к происходящему и мы об этом узнали. А не поскакали в первых рядах на амбразуру глашатаями говна быть

margaritavoronina1• 07 марта 2024
Ответ дляRolovskaya
Про те що він багатодітний, я що щось таке чула. Але там аж такі подробиці… чогось я навіть не здивована, в нього на обличчі все читається. Мерзенний для мене🤮
Я колись цікавилась що він із себе представляє, років 10-15 тому його якось різко почали всюди пхати- і на озвучку,він багато мультиків озвучив і в кіно, і в тв шоу різні. Теж була здивована- мєрзкий він якийсь,навіть занадто зухвалий і якийсь агресивний як для священника
Rolovskaya• 07 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Цілком згодна з вами. Так, агресивний і якийсь занадто замовпевнений і зверхній, із завищеною самооцінкою. Щось в ньому таке є, від чого мене просто вивертає. Але там та рашці це норма для попів, напевно.
Джонни у Джонни• 07 марта 2024
Перечитала весь чат. Искала Ирину Горбачеву. Никто не написал. Самое большое мое разочарование
Ночка_темная• 07 марта 2024
Ответ дляTATATA1973
Засуджував. Було відео у ФБ, дуже жорстко говорив. Я взагалі його в Бригаді терпіти не могла, але останні роки в захваті від його таланту.
Сім´я Майкова, коли він малий був, переїхала з параші до Києва, десять років прожив в Києві до закінчення школи, а вже вступати поїхав назад в мацкву.Може тому й мізків у нього більше, ніж в інших акторів з Бригади.Хоча деяким українським співакам і набагато більше років в Україні мізків не додало.
dArtagnan• 04 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А я до сих пор слушаю их рок. Агата Кристи, Наутилус Помпилиус, ДДТ, Король и Шут, Гражданская Оборона, Пикник, Theodor Bastard и т.д.

Я как-то отделяю музыку от исполнителей.
Соглашусь. К примеру, я слушаю Чайковского, Фредди Меркьюри. Но разве это значит что я гомосексуалист? С такими приколами можно дойти до того, чтоб не пользоваться электричеством, потому что электростанцию коммунисты строили.
Или, к примеру, украинские песни времен СССР на стихи Павлычко и прочих яворивских. Все они были в союзе писателей, куда, если ты не вылизывал до блеска КПСС и лично ’дорогого вождя’, не брали. Это потом они уже перекрасились. Так что, все это фанатизм.
феечка.• 17 апреля 2024
Любовь и голуби, Василий поддержал войну
феечка.• 17 апреля 2024
Ответ дляpupsik_y
Батурин, козел. Родом из Украины, да там большинство таких
Не знала, он всегда мне нравился