Доставучая• 06 марта 2024

Посылка брокард

На брокарде скидки до 10 числа на сайте, и вживую. Кто заказывал оттуда, вам клали в подарок к заказу карточку минус 30 %? В тиктоке видела,такие посылки еще получают,вчера забрала а карты нет,только пробник средства для волос( Кто заказывал, вам клали в подарок карточку?
НуКаНаКа• 06 марта 2024
когда как... когда дарили ,когда нет,я часто заказываю.

Фантазерша• 06 марта 2024
Заметила что раньше давали разные пробники, а сейчас вообще не дают. Но я покупаю в живых магазинах.
автор Доставучая • 06 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я осенью брала духи,то щедро положили пробник и минус 33% не карту а такую как открытку. На видео других есть, а мне нет,вот и спросила почему так(
Я не чарівниця вам• 06 марта 2024
Ответ дляФантазерша
сейчас пробники в боксах по тысяче продают
автор Доставучая • 06 марта 2024
Ответ дляФантазерша
В живых магазинах не дают,или наверно за очень большую сумму. На сайте можно за доставку что-то получить
НуКаНаКа• 06 марта 2024
Ответ дляФантазерша
мне в посылку каждый раз кладут пробник
ЕлькиПальки• 06 марта 2024
Так, декілька днів тому назад замовляла туш, то поклали. І перед цим декілька разів клали. По квартирі одні картки)
Автор,це ж картка не індивідуальна.
Там промокод VESNA спрацьовує у додатку на неакційні товари.Пробуйте. І картки тієї не треба)
автор Доставучая • 06 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Автор,це ж картка не індивідуальна.
дякую. але шкода, що вони так вибірково..
ЕлькиПальки• 06 марта 2024
Ответ дляДоставучая
Та мені здається,що це випадковість.
Мені кидали навіть коли замовлення було на 200 гривень

автор Доставучая • 06 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Та мені здається,що це випадковість.
а в мене на 600+...ну нехай
ЕлькиПальки• 06 марта 2024
Ответ дляДоставучая
а в мене на 600+...ну нехай
Так я і кажу,що швидше всього це випадковість, бо в мене були нещодавно замовлення і на 1000+ і на декілька тисяч і на 200 гривень теж і скрізь були ці картки( до цього в них були картки з іншим промокодом,тепер з цим)
Не засмучуйтеся, я думаю що то випадковість, їм же вигідно щоб купували,тим паче що картка не індивідуальна
автор Доставучая • 06 марта 2024
Ответ дляЕлькиПальки