Фиктивная• 06 марта 2024

Дитячи табори за кордоном

Зі зрозумілих причин вже 2 роки не була дитина на відпочинку.. без чоловіка відпочивати не має жодного бажання. Думаю може в табір її хоча б відправити. Хто відправлял дітей за кордон в табори? В які саме? Сподобалось чи ні і як за безпекою та трансфером?
Знаю є в study academy але там ціна космічна.
На привозе• 06 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Дякуючи вона була вже 1 рази на зборах і 3 тижні, нормально все пройшло.
За кордоном з незнайомими людьми ?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляХачапууури
Можна відправити в буковель
Артек?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Відправляла минулого року в Болгарію Вартість завищена за дитину.Переживала за малого,але йому сподобалась
А куди саме відправляли?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляБабульція
Мої діти в минулому році їздили від школи до Болгарії. Разом з класниии керівниками. Все було ок, хоча море в Болгарії не дуже сподобалося. За дітьми дивилися
Цього року також є така поїздка
Так, з класним керівником, я навіть не думала би. Але наші не їдуть. Їдуть в Україні, але нам дати не підходять.
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Польща, Болгарія, Іспанія.
А можете який несуть конкретний порадити табір?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Минулого року обоє дітей їздили в Болгарію , 10і14 років, в окремі табори. Все сподобалось. В цьому теж поїдуть
Підкажіть, будь ласка, в які саме?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мне нравится в Карпатах
И есть вместе с мамой варианты и в Карпатах и в Болгарии
В Карпаты она и сама уже нк хочет, 2 раза на сборах там была и в танцевальный лагерь на Западную поедет. Но там всего 4 дня-за 3 мксяца этого очень мало.
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Испанию гляньте, мне в инстаграм попадались предложения
И еще как вариант - языковая школа на Мальте летом , и польза и отдых
Да, мне тоже в инстаграм попадалось, но я боюсь в не проверенный. Хочется реальные отзывы о конкретном лагере
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Скажите пожалуйста где именно есть варианты с мамой? Можно названия или ссылки в Карпатах и в Болгарии. Спасибо!
Мы первый раз отправлялм на сборы в Яблуницю в ,chevalier панорама, а сами останавливались рядом в Буковели. Ездили почти каждый день к дочке. Для первого раза это лучший вариант и контроля нет круглосуточного,что хорошо для ребёнка, и одновременно есть контроль )
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Мій на плавання ходить, то вони в минулому тижні в табір в Болгарію їздили. В цьому році теж поїде.
Деякі діти їздили з мамою (але мами жили окремо)
На збори то інше. В нас теж їздили, але донька кинула спорт
Рекламама• 06 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Трускавець 365. Минулого року були з сином 10 років. У нього там свій табір, у мене в цій же будівлі своя програма. Дуже сподобалось, хочемо і цього року поїхати.
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляИнтимная
Я уже в том возрасте, когда прекрасно отдыхается без мужа. Подростка не пустила бы в лагерь. Вижу как работают (вернеее не работают) подростковые мозги)
У моей подруги дочка ездила. На море всем дают надувные жилеты, даже если ты умеешь плавать. Языковой элемент в лагере -это не как в школе, тупо для галочки - носитель языка типа общается, никакого прогресса нет. Но ребенку понравилось все равно :)
Спасибо, у меня ездила на сборы с тренерами прошлым летом, но на сборы не страшно пускать, там и с 6 ездят.
А возраст и отдых без мужа никак не связаны. Я не про возраст написала. Я не боюсь с ребёнком одна хоть а Австралию летать.
Сама с 15 лет сама на поезде ездила в другой конец Украины и с 19 лет в Америку по пол года. Вопрос не в этом сейчас )))
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Еще такое есть в Radisson в Буковели, тоже лагерь
Это от отеля?
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
в мене донька їздить декілька разів на рік в Німеччину (бо вчить німецьку). Формат - проживання в молодіжному таборі-хостелі, де живуть також купа німецьких дітей. Їдуть із супроводжуючими з України, на кожного дорослого +- 8-10 дітей. З ними український автобус з водіями - їздять щодня на екскурсії, прогулянки, басейни. формат 7-10 днів. завжди дуже подобається, вік підбирають відповідний - щоб і малі були, і старші, які теж наглядають за малечею. оскільки це регулярний табір, в якому багато дуже дітей і інших національностей, ще є і місцеві вихователі, тренери для спортивних активностей. нам все подобається. жодного разу не було проблем. бо навіть за пивом-цигарками у підлітків стежать німці місцеві, там більш-менш все добре з дисципліною. та й мову тренують потроху. туди відпускаю без страху. на відміну від Болгарії, де весь табір полягає в проживанні в дешевому готелі і бродінню по пляжу. море дійсно в Болгарії може бути з водоростями в певні періоди і штормить сильно (серпень, як правило). тому на море їздимо родиною.
Дякую за відгук. Підкажіть, будь ласка, назву цього табору
Масяня Я• 06 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Підкажіть, будь ласка, в які саме?
Назви вже не памʼятаю , дочка прийде зі школи спитаю
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляРокерША
В любом лагере, в любой стране не смотрят за детьми, вспомните пожары, изнасилования и тд и тп
В любой страйк, но уверена,что не в любом лагере. Но в неизвестрость отпускать страшно, согласна. Тематические лагеря-отличный вариант или спортивные сборы, но у дочки тематический в этом году всего 4 дня, а спорт бросила. Сборами и она,и я были более чем довольны.
Синиця у спідниці• 06 марта 2024
Ответ дляФиктивная
сам табір - ось https://kiez-sebnitz.de/international. є багато інших схожих там же. але напряму я не знаю, як туди їхати. ми їздимо через українську організацію (не турфірму)
Люблю кетчуп• 06 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Это от отеля?
Да, но название не помню лагеря
Мы платили около 20000 грн
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляНа привозе
За кордоном з незнайомими людьми ?
Ні, в Україні, але займалась там всього тиждень до цього. я тому і питаю конкретний, бо таборів дуже багато, хоч кожен тиждень їзди
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляРекламама
Дякую 🌸
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляМасяня Я
Дякую
автор Фиктивная • 06 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую, а яка організація не підкажете?
РокерША• 06 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
серйозно? а якщо я Вам напишу, що ці поїздки організовує моя дуже хороша знайома більше 15 років? і за всі роки жодних нарікань? найбільший трабл - дитина травмувалася в басейні чи на спортмайданчику. вдома таке не трапляється ні в кого і ніколи? але діти всі застраховані і одразу до лікаря, без проблем - там до цього табору прикріплені лікарі, які приймають ледь не цілодобово. але ок. якщо вже Ви обізнані в цьому - хай буде по-Вашому. не пускайте, пильнуйте вдома. удачі)
І вам того ж
БезВзяток• 06 марта 2024
Ответ дляРекламама
Спасибо! Скажите пожалуйста что по цене вышло? Как там с погодой?
Рекламама• 06 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Мы были в июле, была жарко, дождь почти каждый день, но как-то быстро, вот дождь, а вот через 15 минут уже жарко. Бронировали заране, где-то в апреле, за неделю за двоих по-моему 12 тыс получилось. В этом году дороже будет, я думаю. Надо звонить узнавать
БезВзяток• 06 марта 2024
Ответ дляРекламама
Спасибо!