Замулена ріка• 06 марта 2024

Парфумерія. Питання де?

Треба купити простий D&G Light blue на подарунок. Де, щоб не нарватися на підробку? І до вихідних.
Київ.
Допоможіть 🆘😅
КоКоКоКоКоКо...• 06 марта 2024
Брокард
Вумна вутка• 06 марта 2024
Брокард
Пишу, не читаю• 06 марта 2024
Нотино, брокард
Свекруня• 06 марта 2024
Нотіно
Мейкап
Єва
Дюйм оф о4ка• 06 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Нотіно
Мейкап
Єва
Тільки не мейкап. Я цей парфюм там купувала роки два тому, ще чекаю коли відстоїться з дороги і стане чимось схожим на оригінал) Я декілька раз на сайті залишала відгук про невдалу покупку і той відгук кожен раз видаляли, а до мене телефонував їх працівник і вмовляв мене що парфюм оригінал.
Кидстаффовна• 06 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Он просто стал жидким везде.
Rocka Rolla• 06 марта 2024
Мейкап, Єва
Сосиска_Втесте• 06 марта 2024
Дівчата підкажіть, от хочу замовити Armand Basi L´Eau Pour Homme Blue Tea, на всіх просторах інтернет пише що це Італія, а в брокард Німеччина , як так ?
Сосиска_Втесте• 06 марта 2024
Armand Basi це ж Італійський будинок моди, яка Німеччина ?
автор Замулена ріка • 06 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Цікаво, чим Нотіно від мейкапу відрізняються? Як перевірити, чи не паливо доставлять?
Кредитная• 06 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
І сама не знаю ціни за кордоном навіть в дюті фрі набагато вищі на деякі парфуми , як вони ще заробояючи можуть оригінал продавати , тому не беру у нас краще чекаю нагоди беру за кордоном коли там
Кастрюлька• 06 марта 2024
В парижском дьюти фри. Летите и купите
Кредитная• 06 марта 2024
Наприклад ці за кордоном в районі 3700 ну як вдвічі ціна може бути
Свекруня• 06 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нормально все з мейапом, роками беру парфумерію-без нарікань.
А парфуми старенькі всі давно вже не ті