ЧорноброваЯ• 06 марта 2024
Протрузії шийного відділу хребта
Дівчатка підкажіть в кого які симптоми крім болю в спині і шиї,хрускоту
Головокружіння особливо при повороті голови,головний біль,перепади тиску,тривожність,оніміння в руках
Хочу барабульки• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Це просто ужас,поки пила таблетки які приписав нейрохірург то було чуть легше як перестала знову болі в спині шиї
Автор,какие вам таблетки помогали?
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
Почему вы так решили? У меня всё точно так же как у автора,поэтому очень интересует это
Зверталась до лікаря,який вчився в Америці і досвідчений нейрохірург
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ще шаткість походки буває
Хочу барабульки• 06 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Нет...наоборот)
А как же хруст? Если хрустит,то это же точно не от тревожного расстройства
Калинові вуста• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Я не бачила ваших досліджень, тому діагноз по інтернету вам звісно не поставлю. Але все те що і як ви пишете підходить саме під тривожний розлад до малюсеньких деталей, думаю очний огляд це тільки б підтвердив...лікар міг вчитись де завгодно, але совість і заробіток його тут)
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
Автор,какие вам таблетки помогали?
Точно не пам´ятаю,але пила еторикоксиб і токката це точно,моваліс але то все потрібно питати в лікаря там якось поступово одні з одними
Ви робили МРТ?
Калинові вуста• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ще шаткість походки буває
Автор...не тягніть час....а ще наче туман в голові так?)))
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Наберіть будь які симптоми чогось підходять під всі діагнози
Намакушка• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Мені здається ніби пам´ятаю а ніби не пам´ятаю,пам´ять теж погіршується через порушене кровопостачання?
І тривожність у вас є?
Вмене рука боліла ще. Але пройшла реабілітацію і постійні вправи щодня.
Масажі.
Калинові вуста• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Це ви так лікарю своєму скажіть, він здається саме так зробив
Намакушка• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Постоянно страхи,розумію що це від шиї,але страхи звідкись появляються
Це не шия. Це гормональна система
Хочу барабульки• 06 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Масажі.
Посоветуйте пожалуйста упражнения
Грабля• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ще буває ніби по шиї мурашки лазять і руки німіють
У вас теж так?
Руки очень немеют,
И голова, лоб, глаза болят - начала пить магний солгаровский, немного легче стало, а то ужас был, как наркоман((
Ну и топиромакс, лирику, тизалуд пила
Морковна• 06 марта 2024
Щоб виправити порушене кровопостачання то потрібно бути фізично активним та підключати фізкультуру.
Як ви хочете таблетками вилікувати порушений кровообіг? Бувати на свіжому повітрі.
Почніть робити це інтенсивно і через 14 днів у Вас покращиться кровообіг і страхів стане менше, менше буде спазмів судин і менше буде скакати тиск.
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Це не шия. Це гормональна система
Страхи від гормональних порушень?
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляМорковна
Стрази теж думаєте через шию і порушений кровообіг?
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляГрабля
Руки очень немеют,
Ну и топиромакс, лирику, тизалуд пила
Та тільки я оцінюю не як наркоман атяк будто я не я,будто не в своем теле
Морковна• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
У Вас тривожний розлад.
Оле Лукойе• 06 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Протузії шийного відділу мають таке саме відношення до головокружінь, як і до п´ят. По ваших симтомах у вас гтр, а звідти все інше
Подскажите, при панических атаках, которые появились после зчмт(к врачу, увы, сразу не обратились, а теперь, вот....), появились фобии, человек не мог выходить на улицу, в закрытых пространствах сам не мог быть, накрывала паника, немели руки/ноги, трудно дышать и ощущение, типа умирает. Сейчас полегче, но увы, па не отпускают. Вопрос, слышала что при таком деле назначали прегабалин и всё прошло. Можно ли этот препарат или что-то другое из ад и в какой дозе и действительно ли это может помочь? Спасибо.
Фея_3уровень• 06 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ад и назначают, только от гтр, а не от остеохондроза)))это почти 100% у автора. И когда облегчается ТР, то и все симптомы уходят.
Неправда,я пила ад,нічого не ушло,бо проблемна шия нікуди не ділася,
Фея_3уровень• 06 марта 2024
Ответ дляХочу барабульки
Спасибо. Но если болит шея и голова,заспазмированы мышцы шеи,хрустит сильно, то разве это не связано с позвоночником? Я не понимаю
Не слухайте,там жінку,таблетки від тривоги теж назначають,але проблеми з хребтом від ад нікуди не діваються
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ви мене врятували від паніки,хочеться щоб сюди писали тільки ті хто знає про проблеми з шиєю а не всі підряд
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
У вас теж протрузії і тривожність яка не знімається заспокійливими,ніби здавлює голову і болі в спині і шиї,страхи?
Фея_3уровень• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Так,в мене ще нестабільність шийного відділу і мязово тонічний синдром.
ЧорноброваЯ
• 06 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
І страхи теж різні присутні?
А що це мязово тонічний синдром?
Грабля• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
а з щитовидкою все нормально?
знаю, що гіпотеріоз, вузли теж можуть давати тривогу, невроз
Грабля• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
у меня еще и глаз начал как-то особо дергаться и закрываться, это был кошмар((
Фея_3уровень• 06 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
І страхи теж різні присутні?
А що це мязово тонічний синдром?
Що ви маєте під страхами,просто,чи вони пов´язані у вас з чимось
Грабля• 06 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
можно долго спорить, что было первое как говорится - яйцо или курица, но то что при обострении идет длительный период бессонницы, болей по всему телу, онемения, шум в ушах, боли в глазах и т.п (это только часть симптомов) - это правда, и в таком состоянии добавляется тревога.
У меня например еще и тройничный нерв воспален год и не проходит, периодами. Поэтому когда в таком состоянии пребываешь, а таблетки дают временный эффект, ничего удивительного в тревоге, тахикардии, походу за ад - нет