Крихітка на всі• 06 марта 2024

Світлана Талан її книги

Всім привіт, хто знайомий із авторкою Світланою Талан, порадьте її книги, які вам найбільше припали до душі

Прочитала "Осіння весна" та "Коли ти поруч"
СкрипяСердцем• 06 марта 2024
Сегодня Луганская область рулит?)) То Жадана выкопали, теперь Талан вспомнили

Marta0030• 06 марта 2024
Читала «Не вурдалаки»👍
Відкушу все що стирчить• 06 марта 2024
Знакома с ней лично, мы с одного города. Но читать этот бред не могу 🤣🤣🤣🤣
автор Крихітка на всі • 06 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
ну так а для чого ви це пишите? я запитала, яку книгу прочитати, а не вашу суб´єктивну думку
Гербарія сушу• 06 марта 2024
Дякую, нічого не читала, але зацікавили. Рекомендую Ірен Роздобудько.