Неправдиша• 06 марта 2024
Порадьте ортодонта в Києві, будь ласка
Добрий вечір, потрібен хороший ортодонт. Поставили доньці брекети у нас в містечку, не зуби стали, а жах, погано розмовляє. Хелп.
КапитанльнаЯ• 06 марта 2024
Ми дуже задоволені Бойко Вікторією, наразі донька лікується, результати вже бачимо
Неправдиша
• 06 марта 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Підкажіть будь ласка її координати
Неправдиша
• 06 марта 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Клініка Дарлін на Мішуги. Телефонуйте адміністратору
Дякую!
Силиконочка• 06 марта 2024
Ответ дляКумедна
Олег Теперев
Скажите, какая у него примерно стоимость? Читала что он один из самых дорогих специалистов
66сезон666серия• 06 марта 2024
Лікувалася в Віри Кучер , задоволена. Ситуація була складна, результатом задоволена на всі 100% хоча і зайняло 3 роки, не дешево. Але ортодонтія дешевою не буває. Була в багатьох на консультаціях вибирала довго лікаря , в Дарлін теж була. Оці дикі черги по запису на 2 міс наперед, мене приймали якщо треба без питань і записувалася. Бо всяке бувало, для мене можливість потрапити до лікаря це важливо. Ну і я весь час була в 1 лікаря в війну, а не бігала шукала хто долікує.
Неправдиша
• 06 марта 2024
Дякую дівчата, бо вже тиск піднявся і ревіти хочеться, купа грошей коту під хвоста і вимучена дитина
Кумедна• 06 марта 2024
Ответ дляСиликоночка
Да, дорого, но он действительно один из лучших. У меня ребенку 6 лет, не брекеты, там все по-другому на таких ранних этапах. За 8 месяцев убрал перекрестный прикус. Цены озвучивать не хочу, узнавайте. Дорого, но он того стоит.