Доброго вечора! Можливо в когось є така стільниця або стінова панель? На різних фото різна. Хочеться однакову панель і стільницю під мармур, але, щоб не багато було самого малюнку. Виявилося, що все, що сподобалося в фото кухонь - це або кварцит, або камінь, тобто дуже дорого. Шукаю щось схоже серед бюджетних варіантів. Еггер Леванто є фото, де всього декілька смужок, є багато , аж рябить. Фото додаю. В кого вона є, як вживу? Або можливо Luxe Form Статуаріо, Swiss Krono Мармур Джелато. Цікаво, десь можна глянути, який вигляд на цілій плиті... На маленьких зразках незрозуміло. Буду дуже вдячна за фото.
Ответ дляСветік
К сожалению, не нашла фото. Я работала 2 года назад с этими столешницами. Вот Мрамор Леванто была красивее мне всех. И подружка ее и брала.
Понятно. Спасибо)Интересно, они не могли изменить дизайн? Если так, как на 1м фото,то мне очень нравится. Но и так встречается...