Лека• 07 марта 2024

Стільниця Egger Мармур Леванто або інша під мармур

Доброго вечора! Можливо в когось є така стільниця або стінова панель? На різних фото різна. Хочеться однакову панель і стільницю під мармур, але, щоб не багато було самого малюнку. Виявилося, що все, що сподобалося в фото кухонь - це або кварцит, або камінь, тобто дуже дорого. Шукаю щось схоже серед бюджетних варіантів. Еггер Леванто є фото, де всього декілька смужок, є багато , аж рябить. Фото додаю. В кого вона є, як вживу? Або можливо Luxe Form Статуаріо, Swiss Krono Мармур Джелато. Цікаво, десь можна глянути, який вигляд на цілій плиті... На маленьких зразках незрозуміло. Буду дуже вдячна за фото.
автор Лека • 07 марта 2024
А це статуаріо. І теж різний вигляд;
Светік• 07 марта 2024
В Еггер была очень нежная столешница под мрамор. Из ваших названных именно она самая нежная. Сейча поищу фото кухню подружки. У них и панель такая.
автор Лека • 07 марта 2024
Ответ дляСветік
Ой, спасибо большое!
Светік• 07 марта 2024
Ответ дляЛека
Ой, спасибо большое!
К сожалению, не нашла фото. Я работала 2 года назад с этими столешницами. Вот Мрамор Леванто была красивее мне всех. И подружка ее и брала.
автор Лека • 07 марта 2024
Ответ дляСветік
Понятно. Спасибо)Интересно, они не могли изменить дизайн? Если так, как на 1м фото,то мне очень нравится. Но и так встречается...
МариЧе• 07 марта 2024
У мене в ванній кімнаті столешня Еггер. Цих розводів майже не видно
Lis-5a64• 07 марта 2024
Хвилинку,ось тут стінова панель Мрамор Леванте
delphoto
Dumky• 07 марта 2024
Автор, а може ще щось подивіться? Це вже застаріло і таке собі.
автор Лека • 07 марта 2024
Ответ дляМариЧе
Дуже дякую!)
автор Лека • 07 марта 2024
Ответ дляLis-5a64
Тільки в мене не відкриваються фото?
Lis-5a64• 07 марта 2024
delphoto
Lis-5a64• 07 марта 2024
В мене теж не відкриваються вже в чаті,шкода
25Lida• 07 марта 2024
Ответ дляLis-5a64
Зробіть скрін з фото і виставте його. Зазвичай мені цей фінт допомагає
25Lida• 07 марта 2024
Додам ще каталожних фото Еггер Леванто. І зверніть увагу, що стільниці є різної товщини і зроблені як з дсп так і з мдф, дизайн однаковий, а різниця в ціні майже вдвічі