Міні-бікіні• 07 марта 2024
Порекомендуйте невролога/вертебролога київ
Київ. Треба спеціаліст, толковий. Маю проблеми з шиєю. Біль по всій області. Стабільно давно, не зникає повністю. Вже змучилась..була у невролога в добробуті, була в остеопата окремо. Прийом коштує від 1200 грн, диск з мрт ніхто не дивиться, просять заключення, поспішають завершити прийом, на питання толком не відповідають. Мене це так бісить. Я хочу адекватного лікаря, який нормально подивиться диск, назве причину, порекомендує які вправи з тих що я роблю можна, які нельзя. Хочеться почути щось суттєве, а не якісь загальні рекомендації або поради на основі заключення з мрт центру.
Всіх підсаджую• 07 марта 2024
Михайло Залізний, вертебролог. Приймає на Рейтерській в інституті ендокринології. Дуже допоміг мені свого часу.
Полтавська галушка• 07 марта 2024
а мені,в свій час,допоміг Ковшун Юрій Васильович,саме,з шиєю.погугліть,де він зараз працює,якщо цікавить.
Чижик Пижик• 07 марта 2024
Автор, бажаю успіхів. Лікарі на вагу золота. Мені теж для спини треба, може когось віднайду. Нормальний лікар сам дивиться знімки, навіть опис не читає.