Однозначно• Изменено 07 марта 2024
Курси крою та шиття. Київ.
Давно не реалізована мрія - навчитися шити. Порекомендували Дресс оф корс, але дорого за 3,5місяці майже 11тисяч 🙈
Може є рекомендація від вас, порадниці, де навчитися? Дуже дякую всім 🌸
Однозначно
• 07 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Крою
Мені телефон виправив на «кроля» 🤣 то я й виправила його 🙈😅
Love_Love_Love_• 07 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Я бачила, того і написала
Снежнакомка• 07 марта 2024
Если хорошо тему преподают и не льют воду ,то это отлично 3.5 месяца, а то тянут резину но году и больше вам дороже обойдется
Оце так цабе• 07 марта 2024
Доброго дня! В телеграм є групи з безкоштовними викрійками,з покроковим описом,деякі з відеоуроками. Також там можна запитатати у наших майстринь про незрозумілий вузол,або ж про конкретні курси,що вас цікавлять(вирогідність зворотнього звʼязку буде більше ніж тут,бо там зібрані саме любителі шиття та кравчині) нещодавно створена група,де ми ділимось досвідом та порадами😉 не знаю чи можна тут кидати посилання
Der_Natali• 07 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Я не Автор,але початківець-любитель.Можете дати посилання на групу?Буду дуже вдячна!
Однозначно
• 07 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Я ноль. Мені викройки не допоможуть, як я азів не знаю 🤷🏻♀️
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Я колись проходила курси при Домі офіцерів в Києві, але не знаю, чи вони ще існують
Оце так цабе• 07 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Кожному своє,звичайно. Я не нуль,вивчала кілька методів конструювання,але шию за готовими викрійками і нічого не будую сама,бо на це витрачається купа часу. Мені легше так:побачила,стрельнуло шити,роздрукувала і вже побігла кроїти. Тим паче по фотозвітам можна собі сміливо уявити як воно буде на вас
Татьяна-bfd8• 07 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Посмотрите еще на олх. Там дают объявления менее раскрученные курсы и частные преподаватели,которые тоже обучают кройке и шитью
Оце так цабе• 07 марта 2024
Ответ дляDer_Natali
В особистих повідомленнях❤️
Ответ дляОце так цабе
Можно мені посилання в особисті? Дякую! 🌸🙏 спробую освоїтися.
Ответ дляОце так цабе
А можно мне
Бла бла бла• 07 марта 2024
Автор, я все сама вчилась - читала Бурду, дивилась відео в Ютуб.
В моєму місті є курси, але там погані машинки і в основному згадають домашні завдання. Я вирішила не йти.
Шию для себе по готових викрійках, вшиваю, підшиваю.
Тепер важко зупинитись, хочеться оверлок, колодки для прасування 🙈
Витратьте ті гроші на швейні девайси, а вчіться по відео і статтях Бурди.
Бла бла бла• 07 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
В особистих повідомленнях❤️
Напишіть тут і видаліть за 4 хв 🙏
olkabarabolka20• 07 марта 2024
Я колись навчалась на курсах Унимекс.
Не знаю скільки вони зараз коштують.
Є базовий рівень і розширений (верхня одежа + реглан).
Окремо теорія, Окремо практика.
На базовий я ходила лише на теорію, бо шити я вміла. Мені потрібно було навчитися кроїти.
Потім пішла на розширений (на практику також).
А потім на нижню білизну.
На всі ці три курси пішло 7 місяців.
Уроки раз на тиждень. Ціли день.
Сказати, що я задоволена - це не сказати нічого. Курси і дійсно круті.
Технологія крою відрізняється від тієї, що вчать в училищі, але вона враховує всі анатомічні нюанси фігури. Головне правильно зняти мірки і можна шити без примірки. Я мамі так шила на відстані. Без примірок і все сідало, як потрібно.
Рекомендую однозначно!
Не знаю скільки вони зараз коштують.
Окремо теорія, Окремо практика.
А потім на нижню білизну.
На всі ці три курси пішло 7 місяців.
Уроки раз на тиждень. Ціли день.
Рекомендую однозначно!