Пишу_граммотно!• 07 марта 2024

Де краще винаймати кв. в середині Троєщини?

Щоб не було проблеми з парковою авто. Щоб поряд були супермаркети, магазинчики, аптеки, школи, садочки. І як взагалі, проживати на Троєщині з дітьми?
Можливо, знаєте кращий район, але щоб були адекватні ціни на оренду житла, бо бюджет обмежений.
Николай-b526• 07 марта 2024
Троещина - везде топ!)

andre• 07 марта 2024
Я живу в середині Троєщина, біля спортлайфу. Зупинка поруч, Варус під домом, через дорогу дитяча поліклініка, сільпо, банк, аптеки. Через зупинку парк Молодіжний.
AmazingLady• 07 марта 2024
Ответ дляandre
Вы в конце живёте а не в середине
КАПСЛОЧНИЦА• 07 марта 2024
Ответ дляandre
Та то вже кінець майже, середина то в радіусі Флоренції.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 марта 2024
Початок вулиці Закревського, початок вул.Бальзака.
АяВсёЗнаю• 07 марта 2024
Є троєщинські «липки» це за трц Район, там місцевість так називають, через те, що типу поруч трц єдиний на районі і типу зручно, все поруч.

Живу на троєщині з 1983 року, по досвіду, якщо транспортом на роботу їздити, то краще жити в кінці району де скупчення маршруток, тоді з ранку в чергу став і сів спокійно, бо до середини та початку троєщини маршрутки забиті вже йдуть. Якщо на роботу власним авто їздити, то краще на початку району жити, швидше в час пік виїхати зранку. Ще на початку району є новий парк з озерами, там дуже гарно гуляти.

Якщо є можливість то краще знайти район де метро ближче, бо метро в Києві це козир, хоча б щоб до нього 20-30 хвилин було йти, бо троєщина це як острів, як якийсь колапс, то не можливо вибратись..один раз я їхав автобусом до петрівки 3 години, бо на мосту північному постійно тягучки через дтп чи ремонти.. Більшість нормальної роботи на правому березі, в ідеалі на правому шукати квартиру, як метро є недалеко, то взагалі добре
АяВсёЗнаю• 07 марта 2024
Хороші райони оболонь, голосіївський, але не знаю як там по цінах оренди. Хоч я і з народження на троєщині живу, але сам би при можливості на правий берег зʼїхав, купа незручностей- транспорт, пробки на мосту та в сторону левобережки та чернігівської метро, немає де нормально погуляти хіба що по кругу парку походити нового, трц найближчий нормальний це скай молл, трц район таке собі
Флюорография гуся• 07 марта 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Автор, я вчера Вам писала улицы где можно без проблем припарковаться.
Троещина большая. Смотрите квартиры по Маяковского начиная с перекрестка Каштанова с Маяковского, заканчивавая Цветаевой.
Посудомойка• 07 марта 2024
Прожила 9 лет возле ТРЦ Район, ул Градинская и Лаврухина. Новые дома, хорошие квартиры, большой ТРЦ, частная клиника, площадки, частные сады. Если бы снова пришлось жить на Троещине, то только там. И Троещинскими липками это место не местные называют, а на карте так написано))