07 марта в 21:37

Как вам такая деми курточка?

ПрипоРошенная 07 марта в 21:38
Никак, подстреленная,на лицах моделей все написано
22 7
жінка незаміжня 07 марта в 21:38
Плащ палатка?
Пушка заряджена 07 марта в 21:40
Ну зара таку модель відшила ще до повномасштабки. Купувала в магазині
2 4
Добродійка 07 марта в 21:40
Ответ дляПрипоРошенная
Никак, подстреленная,на лицах моделей все написано
А мне нравится, модель наверное просто высокая ?
Квітка Миру 07 марта в 21:40
Ну де ви цей жах знаходите?
7 7
Добродійка 07 марта в 21:41
Ответ дляКвітка Миру
Ну де ви цей жах знаходите?
Ну в чем жах, классная
2 4 9
Tammy21 07 марта в 21:41
Подобається сілует. Не дуже -- відстрочка. Дуже не дуже -- передоз з деталями однаковими.
Квітка Миру 07 марта в 21:42
Ответ дляДобродійка
Ну в чем жах, классная
І що там класного? Це ж повний несмак. Тупо пішла мода на якусь дурню і всі як інкубаторські ходять.
9 2
ГонУрова дівка 07 марта в 21:42
Рукавчики напоминают нарядные носочки для маленькой девочки)
Без капюшона. Не люблю без капюшона, я мерзляка.
4 1
побольшомусекретику 07 марта в 21:43
У мене така кольору хакі, подобається , ношу часто
1 2
Сиренькая 07 марта в 21:43
Хорошая куртка
3 4
Танцепесенная 07 марта в 21:44
Для женщины, забившей на себя
4 4
Добродійка 07 марта в 21:44
Ответ дляТанцепесенная
Для женщины, забившей на себя
Покажите какие для женщин не забивших на себя
Жерица ночи 07 марта в 21:46
Я купувала десь у 2021 ношу ще й досі. Зручна є капюшон, рукава на куліс ці і знизу теж куліска. Хотіла схожу беж
из_под_тишка 07 марта в 21:47
мавзолейное убожество
1 2 3
побольшомусекретику 07 марта в 21:48
Ось в такому кольорі у мене. З рожевим, беж гарно поєднується. Зараз зʼявилася трошки інша, світло-зелена. Куплю її теж)
5 1 5
побольшомусекретику 07 марта в 21:49
Ответ дляЖерица ночи
Я купувала десь у 2021 ношу ще й досі. Зручна є капюшон, рукава на куліс ці і знизу теж куліска. Хотіла схожу беж
В цій моделі немає капюшона
Ласунка 07 марта в 21:51
Мені ні, я не люблю одяг чорного кольору. Ще не подобаєься довжина та кишені. Обрала б світлу, довшу, без таких кишень і коміру
Цветов Мне срочно 07 марта в 21:51
фото 3 - ответ почему женщин за 45 не хотят брать на работу
6 2 1
Фима Собак 07 марта в 21:51
Я понимаю, что Зара это не Шанель, но это несовмещение узора на спине, просто режет глаз, пропорции и прям орёт, что вещь гуано.
Жерица ночи 07 марта в 21:52
Ответ дляпобольшомусекретику
В цій моделі немає капюшона
В мене заровська з капюшоном один в один. Про цю не знаю посилання і опису немає
побольшомусекретику 07 марта в 21:53
Ответ дляЖерица ночи
В мене заровська з капюшоном один в один. Про цю не знаю посилання і опису немає
Це теж зара. Значить трошки змінили модель вони
Жерица ночи 07 марта в 21:54
Ответ дляпобольшомусекретику
Це теж зара. Значить трошки змінили модель вони
Можливо, там складний капюшон на молніі - дуже зручно на весну
Блондинка в Шоколаде 07 марта в 21:55
Подстреленная.
Tammy21 07 марта в 21:57
Ответ дляКвітка Миру
І що там класного? Це ж повний несмак. Тупо пішла мода на якусь дурню і всі як інкубаторські ходять.
А покажіть, будь ласка, образ чи річ/речі які смак. Дякую!
Рятівник Малібу 07 марта в 21:58
Одоробло
Уси Пуси 07 марта в 22:01
Безобразная.
Квітка Миру 07 марта в 22:03
Ответ дляTammy21
А покажіть, будь ласка, образ чи річ/речі які смак. Дякую!
Таких речей повно. Брючний костюм чорний, класичні прямі сині джинси, лофери, туфлі-човники, шерстяне пальто і так далі. Все класика. Аби гроші були. А не мода, яка пройде через рік максимум і потім тільки викинути, бо ніхто вже це не носитиме.
Заздрість то погано 07 марта в 22:10
Мені подобається, стильна і в іншому кольорі що тут показували теж класна. Заздрю людям котрим вони пасують.
ОбережнаЯ 07 марта в 22:12
Я люблю таке,купила подібну.