интайм_не_предлагать• 07 марта 2024

Є жінки, які до 38-40 років нічого не робили зі шкірою, а потім почали догляд ?

Цікаво, чи був від того ефект ?
Ефект від кремів, масажу обличчя? Особливо в тих, у кого почали виділятись носогубні складки та складки біля рота почали опускатись.
Попельшка• 07 марта 2024
Послушаю. Мне 44 и все ещё ничего не делаю
Янка-угомонись• 07 марта 2024
ничего не делала
пользуюсь косметикой академи
но я и не вижу себя диву
Гарантую неперелевки• 07 марта 2024
39, хотіла би масажі, чистку, але нема грошей, сил і настрою.
ЖаннаНеАгузарова• 07 марта 2024
42, нічого не робила і не роблю, за винятком очищення і зволоження
Marmu• 07 марта 2024
Автор, я з 30 років користувалася кремами. Коли почалася війна, мені було 41, я виїхала з рюкзачком і не взяла свою косметику. Через місяця 2 шкіра погіршилася без неї. КОли повернулася через 3 міс до своєї косметики - вона покращилася знову) так що рекомендую
Колдунья-вещунья• 07 марта 2024
43 года. С лицом ничего пока не делаю, нормально. А вот за 2 года войны появились глубокие морщины возле глаз. Начала пользоваться кремом 40+, значительно уменьшились морщинки.
Бува і таке• 08 марта 2024
Ответ дляMarmu
А чим користуєтесь, розкажіть будь ласка, які саме крема?
Всміхайлик• 08 марта 2024
Нічого ніколи не робила, 46 років зробила кругову блефаро, в цьому році зроблю підтяжку нижньої третини і все, буду гарно та природно старішати)