08 марта в 14:13

Образились би, якщо невістка або свекруха не привітали б вас з 8 Березня?

Для вас це важливо чи ні?
3 20
Моя улюблена страшко 08 марта в 14:14
Ні
25 1
Міряю від одиниці 08 марта в 14:14
Звісно
1 1
Я пані прохана... 08 марта в 14:14
Ні, для жінок моєї сім´ї це не свято.
16 4
Матраскин Брат 08 марта в 14:14
ні, важливо те як відносяться в будні
10 1
Allemagne 08 марта в 14:15
Только обрадовалась бы.
4 8 1
Качка в тапцях 08 марта в 14:15
Я вообще это не праздную. Так что нет)
9 2
Хтомолодець? Я! 08 марта в 14:15
Не вижу повода для страданий.
А я женатая 08 марта в 14:15
Я невістка, і у мене в думках не було вітати свекруху. Для цього є мій чоловік, її син. Адже саме чоловіки вітають жінок з цим святом.
Так шо...без обід))
2 19
Я пані прохана... 08 марта в 14:15
Образилася якщо б привітали, ще й лекцію б вислухали
1 1 2
Стрекозей 08 марта в 14:16
Ні. Мені це не потрібно. А мотлох у вигляді свистоперділок в вайбері тільки захламлює пам´ять гаджету. Хочеш привітати, напиши пару слів від себе, а не оце все.
1 6 3
Новопоштинская 08 марта в 14:16
Нет
Горня капучіно 08 марта в 14:17
Ваще пофиг
1 1
Мой завтрак 08 марта в 14:19
забавно, что тут никто не празднует, зато в теме о подарках тусуются и хвастаются
julia-678c 08 марта в 14:20
Почему именно свекровь или невестка? А как же сестра, мама, подруга, тетя, бабушка?
Мама Павлика 08 марта в 14:20
ні, мене взагали б якиби ніхто не чіпав ) тим більше з самого ранку
4 1
Моя улюблена страшко 08 марта в 14:20
Ответ дляМой завтрак
забавно, что тут никто не празднует, зато в теме о подарках тусуются и хвастаются
Різні люди, ні? Я в тій темі не була, наприклад. Та й, думаю, не тільки я
Пожмаковна 08 марта в 14:22
Мене свекруха досі не привітала. Але і я її теж. Чоловік з сином їздили вітати, а я в цей час була з донькою в школі на святі. Ніхто ні на кого не ображаються
из_под_тишка 08 марта в 14:22
Леди, покидающая экипаж, увеличивает его скорость.
Заздрість то погано 08 марта в 14:24
Ні
Менее Более 08 марта в 14:24
Моя мене не вітала ніколи , в цей день чоловіки вітають жінок
90x60x90 08 марта в 14:26
я взагалі спокійно відношуся до будь-яких привітань. Привітали - дякую, ні - нічого страшного. Сама вітаю тільки у відповідь.Не розумію тих, хто, наприклад, в новорічну ніч першочергово хапає гаджет і починає слати листівки всім підряд із телефонної книги. А ті, хто ще й собі відмічає, хто їх не привітав і ображаються - взагалі вганяють в ступор)))
4 1
Воздух в банке 08 марта в 14:26
Нет. У нас мужчины поздравляют. Муж свою и мою маму поздравил.
Брат мой меня и маму.
ТайТаке 08 марта в 14:26
Нет, с этим праздником поздравляют мужчины!
Знову Я 08 марта в 14:26
Та ще не закінчилось 8 березня, ще привітає
А поговорить? 08 марта в 14:26
Ответ дляМенее Более
Моя мене не вітала ніколи , в цей день чоловіки вітають жінок
В этот день я жду поздравления только от мужа. От детей открыточки.
Свекровь никогда не поздравляла, её поздравлял муж или вместе, когда приезжали в гости.
ДлинноНожка 08 марта в 14:27
Взагалі немає різниці.
Королева Сарказма 08 марта в 14:27
Муж поздравил, мне достаточно.
Кошка Мурка 08 марта в 14:28
Добре, що нагадали. Привітаю свекруху)
автор Сапай вазони 08 марта в 14:30
Ответ дляЗнову Я
Та ще не закінчилось 8 березня, ще привітає
Ні. Я у невістки в ЧС. Не думаю, що привітає..
Карамелька 08 марта в 14:31
І навіть якби не привітала з днем народження абсолютно б не образилась. Деяким людям зараз не до свята, то ж я б навіть була б рада