Гопница-Советчица• 08 марта 2024

BB крем

Дівчата, якось вже питала про ВВ крем, ви порадили Misha, мені сподобався (мій перший досвід вв крему) Після нанесення легкий сяючий макіяж. Але мінус той, що через 3-4 години на обличчі макіяжу як не було. Може треба фіксатор ще використовувати для макіяжу🤷‍♀️
Зараз хочу спробувати ще щось (можливо з більш дорогої косметики), але щоб теж підлаштовувався під колір обличчя. Що порадите?
Белочкой зови• 08 марта 2024
Якщо вам підходить корейська косметика, то із ВВ я б порадила purito, але вже після обіду шкіра жирніє(як і від більшості корейських тоналок). Такого ефекту нема від lucent, теж доволі плотне покриття але так не тече. Але я все ж люблю європейські, на літо мені супер підходить Ренью, але зимою використовую Дерма сірієс або Пеларт. Але вони, звичайно, не такі полотні та не створюють ефекту маски, як корейські, вони напівпрозорі.
автор Гопница-Советчица • 08 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Дякую Вам за поради!!!)))
Белочкой зови• 08 марта 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Дякую Вам за поради!!!)))
Я, доречі, замовляла для проби корейські пробники на сайті BBKoreya, у них багатенько, можна підібрати. Бо я взяла штук десять, мені їх вистачило на місяць-повтори, і я точно зрозуміла, що то не моє.
автор Гопница-Советчица • 08 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Круто! Дякую
БоХатая• 08 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я вот купила Пурито, но до вечера его не хватает, короче для этого наверное надо стойкие тональники
автор Гопница-Советчица • 08 марта 2024
Ответ дляБоХатая
А вони, мабуть, будуть як маска на обличчі
Белочкой зови• 08 марта 2024
Ответ дляБоХатая
Так, у мене шкіра пожирнішала і була змушена використати серветки.
Хвильоватиша• 08 марта 2024
Сегодня купила первый свой ВВ, Патриция Ледо. Нанесла днём ещё, готовила, пыхтела, держится хорошо, матовый. Хотя я наверное хотела что то влажнее но не знаю для моей комбинированной кожи может и не нужно а именно матовое.
автор Гопница-Советчица • 08 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Дякую!)
БоХатая• 08 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
В мене наче не пожирнішала, але як і інших ВВ-кремів їх не вистачає до вечора
ДинамоКит• 09 марта 2024
Неплохие ВВ от Холика Холика. Там целая линейка с разным эффектом. Есть более матовый, есть сияющие. У меня Clearing, он самый матовый, но вполне легкий. Начинает блестеть кожа часа через 3 где-то. Терпеть не могу блестящую Т-зону, поэтому припудриваю слегка. Не люблю тоналки, пользуюсь редко, но этот ВВ вполне комфортный. И фиксируется хорошо, не отпечатывается. Ещё хвалят BB от Skin 79 (тоже Корея), но мне не подошёл ужасно. На коже выглядит ок, но меня от него сыпало и кожа на щеках пекла и покраснела. Раньше такой реакции никогда не было на косметику, в том числе на уходовую.