Ситуація така, що з початком війни полетіли з чоловіком до США, там через 3 місяці я завагітніла, народили там але нас чоловік не зміг фінансово забезпечити, тому вирішили що він поїде шукати в Швеції роботу та покличе нас Через кілька місяців до себе як все облаштує для нас, а я поки відновлюватимусь після пологів в Україні (дитині 2 місяці).
Та реальність інша. По приїзду до Швеції він практично через кілька днів каже що не хоче більше бути разом. Я так розумію він це планував, але в очі мені сказати цього не міг, і просто покинув нас. Я переконала його
не розходитися, що все в нас налагодиться, що я змінюсь як він хоче. (Це значить що би я від нього нічого не вимагала і була рабинею). Але через тиждень він знову змінив свою думку і не впевнений що хоче зщо би ми приїжджали ( на переїзд тоеба гроші яких в нього нема )
Він хоче спілкуватися, тримає мене як запасний аеродром, раптом не знайде кого краще собі там.
А я страждаю, бо хочу зберегти сім’ю і зось змінити на краще, я готова мінятись але хочу що б і він змінювався (звісно він не вважає що йому треба в чомусь змінюватись)
Дівчата, як би ви посьупити в тауій ситуації?
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А за які ши ши ви так таталися, Штати Швейцарія Україна...щей чоловіка вивезли в військовий стан???
Так 30 тищ батьки дали на житло
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ми перш взяли 15 тисяч , знімали кімнату , а потім я завагітніла, жовелося знімати квартиру плюс купувати інше авто. За квартиру чоловік не платив, бо то не було роботи, то пологи і мені треба була допомога, і лише мої батьки платили , а він забив болт.
Автор, загуглите, на всякий случай, слово ’контрацепция’ и внимательно изучите, для чего её используют.
Твоя подружайка• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Та хіба автор думає шо робити? Чим годувати ту дитину, і як поєднувати дитину з роботою? Батьки все зроблять. А автор страдає. Їй треба психолог і СПА. Поки батьки нового жоніха не куплять
Мені здається у батьків її все ок,і по світу не підуть,не останнє віддали.
Автор може дозволити собі жити в Америці з підтримки батьків, а без чоловіка ще легше буде
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Так, мінятись треба. Можете щось продати чи стати сурмамою й чоловік назад прийме.
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
28. Ні, він бухає в Швеції, бо я його «зламала», і тепер він не знає як йому жити
Боже, 28 лет, а...
Гостра на язик• 08 марта 2024
Автор, одно могу сказать точно: вы не изменитесь, и он не изменится.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так. Якось всеодно. Таке зі мною вкрай рідко. Але вона досі нічого не розуміє, а найрезультативніші висновки - це виключно власний досвід. Чужий тут нічого не дасть.
Жаль лише оціх дітей, яких просто бездумно клепають
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Такие, как Автор, и на собственном опыте ничего не поймут.
Едимнаморе• 08 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Так 30 тищ батьки дали на житло
Так житло безкоштовно біженцям дають!
Чи вони пішли на те щоб яйця вивезти?
Этожзвяздаяегообожаю• 08 марта 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Однозначно. Вище її запитання - пряме тому підтвердження.
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не бездумно. Ми дитину планували і хотіли. Ми планували віддавати боги, нас ніхто не знав в шию це робити аж бігом. Ми хотіли кращого життя і виїхали що би його влаштовувати. Тільки чоловік мій не витримав цієї відповідальності, не розрахував сили свої, злякався і злився .
Новорічна пальма• 08 марта 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Не удивлюсь, если будет еще пару детей от разных мужчин
ГугелП@лАмался• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Так, з двохмісячною дитиною. Бо він тупо перестав працювати і ми залізли в борги.
Пардон! Он хитроСделанный у ВАс? Судя по ситуации - да... в США едут с серьезными планами, там не все могут адаптироваться.. там надо работать и планировать жизнь (а он расчитывал на иное? пардон), а теперь Вы ему в тягость = поиск легкой жизни и радостных путей? Пустослов? ЧТо-то совсем несерьезно или мы не все поняли... пардон еще раз... но что-то изначально несерьезно все...
Едимнаморе• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
То за скільки часу ви умудрились 100 000уо спустити?
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Автор, а можно вопрос? У Вас есть какая-то специальность? Ну, это такой навык, дающий человеку возможность зарабатывать деньги и обеспечивать себя и своих детей. А то всё, что пока понятно, так это родители хотели Вас пересадить со своей шеи на шею мужа, но что-то пошло не так.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Господи, ну що ви таке говорите? Ви розумієте сенс слова ’планували’?
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Так житло безкоштовно біженцям дають!
Чи вони пішли на те щоб яйця вивезти?
О, вірно, друге, а житло в Україні, мабуть
Едимнаморе• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ніхто там житло не дає безкоштовно.
А чого не поїхали туди де дають і житло і бабло, а якогось в штати поперлись два ліворуких дармоїда...
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ніхто там житло не дає безкоштовно.
Здрастє, ви звертались кудись? Типу гуртожитків
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
А Вы свои силы рассчитали?
ГугелП@лАмался• 08 марта 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Чудо-люди, чесслово: из Украины полететь в США, там родить ребёнка, с крохой 2 месяца вернуться обратно в Украину...
++ и не только это... народ верит, что в чужой стране легко-просто-беззаботно, деньги в чемодане выдадут в аэропорту и можно только приехать-нарожать=жизнь удалась! (автор! пардон я не о Вас, так о жизни.. уже встречала фантазеров...)
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А в нього мрія про Швецію
Едимнаморе• 08 марта 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Во на не така...щоб в гуртожитку жити...вонаж в ШТАТАХ....а фотки в істі що з конути будуть?
Сумка з негодою• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ми дитину хотіли і планували. Тільки чоловік мій по ходу не розумів до кінця що то за відповідальність.
Ви це могли б зрозуміти, коли ваш чоловічок тікав зі своєї країни.
І від вас втік.
Чи ви думали, що ’ето другоє’?
Перехрестіться та забудьте. Дійзнайтеся за аліменти от хиба що. Подайте на них.
І від вас втік.
Чи ви думали, що ’ето другоє’?
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Именно так и будет. У таких сразу любовь любовная к первому встречному, потом быстрое ’планирование’ новой дитачки, потом любовь уходит в туман и Автор, как чистый лист, готова к новым половым приключениям.
ГугелП@лАмался• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Сама так і є. Я його вивезла з війни, а він мене сюди з дитиною відправив.
А зачем? Сразу же понятно было что мужчина дышит не... благородно... мда (мысли вслух) это не первый случай жена правдами/не правдами мужа вывезла, а он ее кинул сразу же как только попал в другую страну.. тут таких тем было и не одна...
4есотка• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Так, я розумію що залежна від нього, і планую йти в терапію з психологом.
На гроші тих же батьків? Вірно я розумію?
Знаєте причину отаких гойдалок?
Просто вам занадто легко далася та Америка.
І в Україні знаєте, що батьки не дадуть пропасти .
А тепер я 101% впевнена - приплентається шведське чудо назад згодом, ви розчулитися і пробачите .
До нових амплітуди ваших гойдалок
Знаєте причину отаких гойдалок?
До нових амплітуди ваших гойдалок
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ для4есотка
Знаєте причину отаких гойдалок?
До нових амплітуди ваших гойдалок
Знаєте причину отаких гойдалок?
До нових амплітуди ваших гойдалок
І ще кілька дітей, щоб не мобілізували. План непоганий