Ситуація така, що з початком війни полетіли з чоловіком до США, там через 3 місяці я завагітніла, народили там але нас чоловік не зміг фінансово забезпечити, тому вирішили що він поїде шукати в Швеції роботу та покличе нас Через кілька місяців до себе як все облаштує для нас, а я поки відновлюватимусь після пологів в Україні (дитині 2 місяці).
Та реальність інша. По приїзду до Швеції він практично через кілька днів каже що не хоче більше бути разом. Я так розумію він це планував, але в очі мені сказати цього не міг, і просто покинув нас. Я переконала його
не розходитися, що все в нас налагодиться, що я змінюсь як він хоче. (Це значить що би я від нього нічого не вимагала і була рабинею). Але через тиждень він знову змінив свою думку і не впевнений що хоче зщо би ми приїжджали ( на переїзд тоеба гроші яких в нього нема )
Він хоче спілкуватися, тримає мене як запасний аеродром, раптом не знайде кого краще собі там.
А я страждаю, бо хочу зберегти сім’ю і зось змінити на краще, я готова мінятись але хочу що б і він змінювався (звісно він не вважає що йому треба в чомусь змінюватись)
Дівчата, як би ви посьупити в тауій ситуації?
Новорічна пальма• 08 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ну чогось здається, що ви його або дуже любите або психологічна залежність має місце, інакше позбулись бо його і вам з дитиною було б навіть легше морально ( все таки сварки,борги і т.д).
Але ще не можете його відпустити, готові прогинатись, шо фігово, бо він це розуміє
Та автор вообще без печали. Бедные ее родители, им ещё внука тянуть столько лет, вместе с дочкой безалаберной. У нее ведь теперь из планов - по психологам бегать. Снова не работать
барабанщица• 08 марта 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Автор, ви ж не можете його змусити бути з вами. Мій колишній чоловік в 2022 році виїхав закордон зі мною і дитиною. Він там залишився, а я з дитиною повернулась. Кожен сам вирішує як йому жити. Ми не можемо примусити інших людей робити так, як нам потрібно. Тримайтеся!
А розкажіть,як так? Просто вже не вперше зустрічаю таку ситуацію. Наче вся сім’я разом, під мирним небом, живіть собі й дякуйте долі за можливість.Але ні, повертаються з дітьми у війну..(якщо що,я теж повернулась,але саме через чоловіка тут.Був би він там, сиділи б до закічення війни точно.
Твоя подружайка• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Так, я розумію що залежна від нього, і планую йти в терапію з психологом.
Оце починайте з психолога,а там вирішуйте помалу усі проблеми.
Це життя на нервах, стресах,вас постійно колотить і дитина ще на руках мала.
Уравнобешенная• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Так, я народила в сша, ми полетіли разом в Польщу з чоловіком, звідки він поїхав у Швецію а я до України
Дурне поїхало в турне...
Міс Всесвіт• 08 марта 2024
Нафіга він вам .треба було лишатися в штатах, купа українців і боагодійн х організацій, шо не прилаштували б з дитиною?????. Купа допомоги від штатів, дитина американець.а ви за штани вчепились які до речі вас не люблять. На ліс його! Не мужик а дупа лінива, батьки мають подати в суд що він взяв гроші і не повернув. Витряст. З його батьків. Ви дурно вчинили що повернулися назад, в нас не буде ніц доброго ще дуже довго. В не хочете розводиться бо боїтесь а шо дальше, а дальше буде отак як зараз.
Почемучечка• 08 марта 2024
Автор, сподіваюсь , що у вас є освіта і професія, я вам дуже співчуваю. Треба навчитися триматися за себе, бо чоловік ваш - то не буде діла.
Olivka-Misha• 08 марта 2024
Боже яке дурне!! От же ж повезло батькам, добре доченька сходила заміж, привезла їм дитинку на виховання, ще і грошей їх позбавила, бо вони цей борг вже не побачать!!!
барабанщица• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Сама так і є. Я його вивезла з війни, а він мене сюди з дитиною відправив.
оце мабуть найголовніше в усій темі. З ким ви хочете шлюб налагодити? З людиною, яка сама сидить в безпеці, а вас із новонародженим відправила в країну,де війна? І ладно вас, жінку міг розлюбити. Але ж маля, яке щойно на світ з’явилось.Таткові нічого не муляє? Ой, автор, блокуйте номер, бо кине вас одну в Швеції(ви ціни на все там бачили?) Що ви будете сама з новородком там робити?
Новорічна пальма• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ми дитину планували. Але чоловік не витримав відповідальності.
Дитину хіба планують будучи в боргах і без доходу? Ні, Ви тупо трахались. Обоє. Планувальники))
Веселуха Муха• 08 марта 2024
А чому він мріяв про Швецію? У нього гарна професія, що там потрібна? Друзі? Країна дорога, з мовою свої трабли. А ви ж підтримали
Подмигашка• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Ми дитину хотіли і планували. Тільки чоловік мій по ходу не розумів до кінця що то за відповідальність.
а сама розуміла? Грошей у батьків набралися і діток забажали. за який хєр тих дітей утримувати думала?
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
І зберегти сім´ю.
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Без його бажання працювати? Вау
Твоя подружайка• 08 марта 2024
Автор, а які відносини у вас і ваших батьків з сім´єю чоловіка?
Шо його батьки думають,шо він гроші позичив?
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Но-но, то ж в США тепер можна
Твоя подружайка• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
У нас вся країна в боргах і живе лиш на американську допомогу,і нею ж виплати усім надає, надіюсь ніхто хоч трахатись не додумається
Новорічна пальма• 08 марта 2024
Ответ для_Юта_
На какие, простите, шиши вы планировали детку?
Может автор с мужем думали, что облагодетельствовали Америку новым гражданином, будущим налогоплательщиком и что там далее по тексту идёт?))
Плекаю думи• 08 марта 2024
Капець, що в вашій голові автор? Що значить змінюсь як ти xочеш...
Xай котиться під 3 чорти, і xер йому а не дитину потім
Веселуха Муха• 08 марта 2024
Ответ дляUznalka
Все було би добре, якби чоловік просто працював. А він забив хєр і втік
Ви реальна людина і не троль?
Ответ дляUznalka
На вас уже куча долгов висела. А должны были быть сбережения.
Ок.
Забил, сбежал, кинул, обокрал ваших родителей.
Поэтому вы готовы унижаться и ползать на пузе, чтоб этот ценный кадр ещё повытирал о вас ноги.
Логично.
Вспоминается барон Мюнхаузен.
Ок.
Логично.
Вспоминается барон Мюнхаузен.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
От в точку. Ніколи нікого не засуджую, але тут такий неймовірний брєд... Як взагалі можливо тр..хатись, коли немає чим заплатити за квартиру вже зараз??? Для мене це за гранню розуміння. Ну а тепер питання, що робити
Кумедний ґудзик• 08 марта 2024
Автор, ви вдома, живі. У вас є батьки, дитина, які вас люблять і потребують.
Приходьте до тями, заспокоюйтеся та починайте планувати життя.
Помилок наробити може кожний, але сила в тому щоб їх вирішувати, а не тікати як ваш чоловік.
Новорічна пальма• 08 марта 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та хіба автор думає шо робити? Чим годувати ту дитину, і як поєднувати дитину з роботою? Батьки все зроблять. А автор страдає. Їй треба психолог і СПА. Поки батьки нового жоніха не куплять
Видящие_помогите• 08 марта 2024
Ответ дляПоследний вагон
Едьте с ребенком в Германию , там найдёте нового мужа , а на первое время дадут пособие и жилье
Так она ж от нового родит ещё двоих и тот сбежит в Папуа Новую Гвинею.
Едимнаморе• 08 марта 2024
А за які ши ши ви так таталися, Штати Швейцарія Україна...щей чоловіка вивезли в військовий стан???