Покращена• 08 марта 2024

Дівчата, це пористе волосся?

Моє волосся після миття виглядає точно як на фото. Це пористе волосся?
Який догляд підібрати, щоб воно було гладеньке, розсипчасте?
Инфотуфелька• 08 марта 2024
Ні, не пористе. Хто Вам таке сказав ?
автор Покращена • 08 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ні, не пористе. Хто Вам таке сказав ?
Та надумала вже собі) А який це тип волосся?
Все життя в пошуках і поки ідеальних засобів не зайшла (
Некомильфо• 08 марта 2024
Ответ дляПокращена
Обыкновенная мочалка, стадия первая
Инфотуфелька• 08 марта 2024
Ответ дляПокращена
Виглядають як нормальні, густі. Якщо від природи волосся світле, то таким товстим та плотним як темне воно не буде.
автор Покращена • 08 марта 2024
Ответ дляНекомильфо
Обыкновенная мочалка, стадия первая
Дякую
автор Покращена • 08 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Так, воно і кольору такого ж як на фото
Я розумію, що такого гладесенького та важкого як буває у людей точно не буде, але хотілось би щоб трохи слухняніше було. Думаю додати щось у стайлінг, щоб прибрати цю пухнастість
Инфотуфелька• 08 марта 2024
Ответ дляПокращена
Так, воно і кольору такого ж як на фото
У мене абсолютно натуральний догляд, тому не знаю що порадити.
Царевна_несушка• 08 марта 2024
Схоже, дівчина на фото не користувалась кондиціонером після миття (або в неї Фруктіс ) + фен без щітки(

Я після миття (з маскою чи кондішеном) наношу незмивайку лосьон для зволоження і сушка під щітку. Останній час зовсім погано, сильно в´ється, тому після сушки - утюжок, потім рідкі кристали. Тоді більш-менш вигляд норм.
Мядуза аля моргонер• 08 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка

А мне Фруктис понравился бальзам)) А каким вы пользуетесь?
Царевна_несушка• 09 марта 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Кілька років користувалась Нумеро (шампунь, кондішн, маска), ще інколи купувала шампунь і бальзам для освітленого (у мене просто фарбоване русяве, проте дуже підходив, забула тм, якась штатівська) - ну він просто бомбічний був.
Зараз купую профсерію Лореаль для ушкодженого і сухого Total repair (жовтенька упаковка) - дуже хороший, маска реально допомагає покращити стан волосся, бо з ним просто біда((
Мядуза аля моргонер• 09 марта 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Спасибо, как раз купила маску Лореаль желтую попробовать)