Там де їх достає якийсь чоловік і лупцює кожного, виштовхує своїх один на одного, наче то не люди а скот ?
Вони начеб то заплатили по 10000 євро щоб виїхати з країни…
Мене обурює таке відношення… незрозуміло хто дозволяє собі так поводитися з людьми ( вони ще не в знані судом ухилянтами чи злочинцями ) і той чоловік в цивільному як може так себе поводити? Це якийсь жах, за кого вони мають звичайних людей….
HelloKitty18• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
Війна нас згуртувала. А вже все решта, що відбувається після 22 року, так це заслуга влади.
А до 22 року типу ми так добре жили.
demicandum• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
Читала, що у дядька два сини мобілізовані, один з яких пропав безвісти. Його біль можна зрозуміти. Також читала, що тцкашник це обмежено придатний військовий з фронту. З будь-якого боку застосування сили буде неправильним.
Если ты не можешь справиться с эмоциями-не работай на такой должности. Есть служебная этика и то, что на видео это незаконно, никаких оправданий этому нет
RaminaSonne• 09 марта 2024
Ответ дляСветик63
Просто питання, за що іде війна? За таких при владі? Що дозволяють собі так поводитися?
За свободу! За закони! Щоб ’не як на росії’! За чесні вибори і т.п.
Люсильда.ua• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
Приведіть, будь ласка, приклади, кого конкретно ’нас згуртувала’. А скрізь спостерігаю зворотнє. Тому приклад і Порадниця доречі, де всі гризуться, цькують один одного. На роботі помітила, як колеги теж усі перегризлися, керівництво озлоблене, всі з претензіями, один на одного докладають, хамлять. До війни були усі чемні, привітні, дружні.
RaminaSonne• 09 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Что вы, у нас свобода и демократия
Це зараз так називається? Ну ок, це вільні люди вільної країни, а на росії раби. Головне не переплутати)
RaminaSonne• 09 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Я, конечно, очень против того, что границы закрыты для мужчин. Но ради справедливости, почему богатым тогда можно выехать за взятку, а бедные должны сидеть в заложниках? Если человек пошёл на преступление, то и отношение к нему как к преступнику считаю приемлемым.
Правда, я видео не видела, чисто по тексту сужу..
Яке ще ’прєступлєніє’, ви що верзете?????
Прєступлєніє - це антиконституційний закон, за яким людей тримають в клітці, як диких звірів! Це знущання і побиття людей!
emerald_88• 09 марта 2024
Ответ для_Юта_
А давайте начнем с того, что закрыть границу уже противозаконно.
И эти мужчины просто пытались вернуть свои конституционные права.
Но власти вы всегда поддержите, что бы они не творили, правда?
У кого сила, тот и прав.
Нет, не поддержу. Уже ж ответила, что я никого не поддерживаю.
В свою очередь могу заметить, что вы считаете, что у кого деньги, тот и прав.
mirka-milka• 09 марта 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
Після таких вчинків (можливо то навмисло було стільки агресії та ще й на камеру) назріє громадянська війна у НАС, а не на рашці, як ми того жадали.
Бо ще одна новина з´явилася - вже хочуть мобілізувати не 500 тис. , а 5 млн чоловіків. Оті 5 млн зараз візьмуть сокири і лопати Кулеби й повстануть проти влади.
Читаю тему і не розумію нічого ,а що далі ?
Як бути ?
Хай ті воєнні так і продовжують 3 рік обороняти,відбивати ,збивати ракети та шахеди ,так і служать ,а пофіг на них ?
Чи хай вже рашка повністью окуповує Україну,а далі ,як буде,підуть на Європу вже нашими хлопцями до наших бубочок ,що там сховалися ?
Який ви вихід бачите ,відкрити границі ,хай всі виїдуть,Європа всіх прийме(?!?),а ті ,хто залишився,роблять ,що хочут,це їх проблеми ?
У вас з родини хтось на війні є?
Як бути ?
У вас з родини хтось на війні є?
Ответ дляЛюсильда.ua
На початку війни, згуртувались проти одного ворога. Зараз вже ворог кожен з нас.
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Відео бачила. А цим людям на відео не соромно що хлопці захищають їхні жопи на передовій. Били та і били, можливо ще і мало. Краще б задонатили ті гроші по 10 тис євро
Ответ для_Юта_
Ни к какому преступнику, даже осужденному, даже серийному убийце, насилие применять нельзя! Относитесь как угодно, а руки держите при себе.
Кроме случаев сопротивления.
Люди, вы вообще в законах не ориентируетесь?
Завтра кому-то из силовиков вы не понравитесь, вас тоже можно избивать просто так?
Кроме случаев сопротивления.
Самое страшное, даже не то, что в стране отключена конституция и законы, все идет по беспределу, а то, что люди это поддерживают и оправдывают!
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляPeres Lal
фото
Хочу нагадати що там нещодавно посадили на довічне двух школярів за перегляд іноземних фільмів, ви напевно погано знаєте що таке північна Корея, ваші картинки не доречні 👎
Ответ дляЕжеви4ка
Ну, вы же понимаете, что это не случайная встреча. Их вели, есть записи разговоров и показания свидетелей. Три километра от границы - это уже, собственно, приграничная контролированная территория.
Или сами же и организовали, для улучшения статистики раскрываемости + приросли деньжатами...
Ответ дляmirka-milka
Як бути ?
У вас з родини хтось на війні є?
Як бути ?
У вас з родини хтось на війні є?
Росія нікуди не дінеться, завжди буде по сусідству. Війною ми перемогти не можемо. Треба певно якось співіснувати,якщо не хочемо, щоб повністю ми зникли. Я не дипломат, тому не можу судити. Але такі кроки, як прийняття закону про заборону переговорів, а також їздити по всьому світу з формулою миру, але водночас виступати проти участі у ній росії? Як це взагалі? Очевидно, що припинення не передбачається.
Inno4ka-ya• 09 марта 2024
Ответ дляLimonka11
І знаєте чому? Тому що спишуть все на страшенний стрес у цього з битою, стільки гине молодих,а ці посміли зробити ноги. Жах, підтверджує який безлад у нас на законодавчому рівні.
І потім мене питають, нащо я вивезла сига, йому ж лише 18, не мобілізують таких. А хто дасть гарантію, що через час це не зміниться?
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
А росія підтримує нашу формулу миру?
Ольга-f5e3• 09 марта 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Ви ж мені не повірите, тому цікавтеся з інших джерел, але будете здивовані ;)
Поверю. Вы ж уже промониторили зарплаты солдат рашистов, поэтому удивляйте
Ольга-f5e3• 09 марта 2024
Ответ дляHelloKitty18
А до 22 року типу ми так добре жили.
До майдану ми добре жили
Ответ дляRenesmeе 16
А Зе и за с шапталой не стыдно, что их жопы защищают, а они решили карьеры строить?)
kryasanchik• 09 марта 2024
Ответ дляСветик63
Ми поступово перетворюємось на рашку, може задум такий був