Мовчу, але хочу• 09 марта 2024

Може бути алергія на туш в 42 рік?

Вже три змінила, у доньки брала ще одну.
Чомусь сльозяться очі як тільки накрашуся..
Раніше такого не було
Ананомчикус• 09 марта 2024
Можливо це не з косметикою пов´язано, а з очима. Слизова стала більш чутлива чи що. Тобто проблема більше медична ніж косметична.
90x60x90• 09 марта 2024
Певно так,якщо є прямий звʼязок
автор Мовчу, але хочу • 09 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Дчкую. Подумаю
Колдунья-вещунья• 09 марта 2024
Алергія може вистрілити коли завгодно. Особливо після великого стресу (тобто у всіх українців зараз). У мене на туш почалася в 27 років. Але якось тільки на масмаркет. На люкс не реагують очі, та й на корею, тоні молі й міша не викликали реакції. Ви з різних сегментів пробували? Може, теж вибірково буде?
euhunter• 09 марта 2024
З віком все змінюється. А без туші ніяких проблем немає?
автор Мовчу, але хочу • 09 марта 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Моя туш Шанель. Купила боржуа, потам одну в Італії купила. У малої взяла мейбелін.
Тепер не знаю навіть
автор Мовчу, але хочу • 09 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Ну шлунок у мене не зовсім здоровий, але то хронічно
euhunter• 09 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Мала на увазі проблем з очами. Сухість, чутливість?
автор Мовчу, але хочу • 09 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Ніби ні.
euhunter• 09 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ніби ні.
Спробуйте якусь термотуш, не обов´язково дорогу. Важливо зрозуміти вашу реакцію.
автор Мовчу, але хочу • 09 марта 2024
Ответ дляeuhunter
Вперше чую) дякую за пораду
Морожена_курка• 09 марта 2024
Ризик розвитку будь-якої алергії підвищується з віком, бо імунна система старіє і значно легше дратується. Тому те, що раніше у вас такого не було нічого не значить.
І на ленінградську туш не буває алергії, але я не курсі, чи таке ще продають
ЗновЗдоров• 09 марта 2024
Ответ дляМорожена_курка
У меня как раз в молодости на ленинградскую тушь была ужасная аллергия, мне тогда лет 17 было. Веки опухали, краснели и слезы ручьем текли((
Морожена_курка• 09 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
О, бачте, виявляється і таке буває. А чим ви її розводили?
ЗновЗдоров• 09 марта 2024
Ответ дляМорожена_курка
Все очень индивидуально) Я воду капала. Это был 91 год, кроме ленинградской туши и воды ничего не было))
Морожена_курка• 09 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Щоб не було алергії її треба розводити власною слиною
ЗновЗдоров• 09 марта 2024
Ответ дляМорожена_курка
Так вот оно что)) ну да, подружки плевали в нее, а мне как-то не очень этот метод) Вспомнила, еще у меня была тушь ’Пчёлка’ в пластиковой коричневой коробочке, ее тоже надо было разводить, так вот на нее у меня аллергии не было.
Печальки.нет• 09 марта 2024
У меня всегда глаза слезяться, хоть с тушью хоть без
При аллергии белки красные, веки опухшие, это помимо слез
П.с. я аллергик
Звезда в шоке• 09 марта 2024
У меня так же аллергия появилась после 40 лет,и не только на тушь к сожалению.Теперь мне подходит корейская тушь и как ни странно китайская с АлиЭкспресс.Но я решила этот вопрос по другому,делаю наращивание ресниц классика,и не заморачиваюсь.Но перед наращиванием я пью Цетрин,так как во время процесса есть пары которые вызывают у меня слезы,но потом три недели или месяц прекрасно.